لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اقدام بهزیستی درباره ستایش 8 ساله +عکس

ستایش هشت ساله که بارها از سوی والدینش مورد کودک آزاری قرار گرفته و در خیابان ها بی پناه و سرگردان شده بود‏، سرانجام با حکم دادستان شوشتر مبنی بر عدم صلاحیت والدین، به بهزیستی شوشتر تحویل داده شد.

خبرگزاری ایسنا: حیدر نجفی، فرماندار شوشتر در گفت وگویی اظهارکرد: با بررسی موضوع زندگی ستایش و محرزشدن اعتیاد والدین وی به موادمخدر و آزار و اذیت این دختربچه از سوی پدر و مادرش، بهزیستی و دادستانی شوشتر به طور جدی برای تعیین تکلیف ستایش وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: والدین این دختربچه توسط مقامات قضایی مورد بازجویی قرار گرفتند و در نهایت عدم صلاحیت این افراد برای نگهداری از ستایش ثابت شد.

نجفی اظهارکرد: دادستانی شوشتر نیز حکم عدم صلاحیت پدر و مادر و واگذاری سرپرستی ستایش به بهزیستی را صادر کرد.

فرماندار شوشتر عنوان کرد: اکنون ستایش در یکی از مراکز نگهداری کودکان در بهزیستی شوشتر نگهداری می شود و وضعیت عمومی وی خوب گزارش شده است.

نجفی درباره شرایط نگهداری "ستاره"، خواهر کوچک تر ستایش نیز گفت: خواهر شیرخواره ستایش اکنون نزد مادر است اما به دلیل سابقه ای که والدین آن در خصوص ستایش داشته اند، به شدت از سوی کارشناسان بهزیستی مورد ارزیابی و رصد قرار می گیرند تا خواهر ستایش نیز به ماجرای مشابه دچار نشود و امنیت ستاره تامین شود.

اکنون پدر کودک آزار به دلیل اعتیاد به موادمخدر د در بازداشت است و از مادر ستایش برای نگهداری ستاره تعهد گرفته شد تا دختر کوچک تر در امنیت باشد و ستایش نیز در یک مرکز نگهداری کودکان در بهزیستی شوشتر اسکان یافته است.

اقدام بهزیستی درباره ستایش 8 ساله +عکس

اقدام بهزیستی درباره ستایش 8 ساله +عکس

اقدام بهزیستی درباره ستایش 8 ساله +عکس

جدید ترین مطالب سایت