لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرار رژیم صهیونیستی از افشای آمار تلفات حمله به غزه

روزنامه "واشنگتن پست " نوشت: با اعلام آتش بس در جنگ غزه، اکنون رژیم صهیونیستی با رد آمارهای سازمان ملل در تلاش برای کاهش این آمار و غیر نظامی معرفی کردن کشته شدگان و همچنین خودداری از بیان واقعیات حمله به غزه است.

روزنامه "واشنگتن پست " نوشت:  اداره هماهنگی در امور بشردوستانه سازمان ملل ، اعلام کرد: از میان دو هزار و 104 فلسطینی کشته شده در غزه، هزار و 462 نفر ( از جمله 495 کودک و 23 زن ) غیرنظامی  بودند  که با این حساب، 69 درصد کشته شدگان در غزه را غیر نظامیان تشکیل می دهند.

فرار رژیم صهیونیستی از افشای آمار تلفات حمله به غزه

به نوشته واشنگتن پست ، "بنیامین نتانیاهو" ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، نیروهای  این رژیم  حدود  هزار فلسطینی را که وی  تروریست  خواند کشتند و به زحمت  شمار غیرنظامیان کشته شده به 52 درصد می رسد.

همچنین مقامات رژیم صهیونیستی آمار سازمان ملل را قبول ندارند و می گویند که این آمار را گروه های حقوق بشر حاضر در غزه تهیه کردند و به همین دلیل صحت آن مورد تائید نیست.

این در حالی است که "ماتیاس بنکه " مقام ارشد "کمیسیونر عالی حقوق بشر سازمان ملل در بیت المقدس " در دفاع از آمارهای سازمان ملل تصریح کرد: ما از صحت روند آمارگیری های خود اطمینان کافی داریم و این معتبرترین آمار تهیه شده است. 

وی افزود: ما از یک سری منابع این آمار را استخراج کردیم وخودمان در غزه حضور داریم و برای تائید صحت  این آمارها به محل رفتیم و بدین وسیله بهتر می توانیم در جریان واقعیات این جنگ قرار بگیریم .

به نوشته واشنگتن پست: باتوجه به تجربه دو جنگ اخیر میان رژیم صهیونیستی  و "حماس " در سال های 2009 و:2012 هفته ها و بلکه ماه ها زمان می برد، آمارهای دقیق از شمار تلفات جنگ از هردو طرف، منتشر شود.

در همین حال نیروهای رژیم صهیونیستی با رد آمار سازمان ملل ادعا کردند، سنت همیشگی آنچه که این رژیم گروه تروریستی حماس می خواند، آن است که همواره برای استفاده تبلیغاتی، درباره  آمار تلفات غیرنظامیان اغراق کند.

این در حالی است که "محمودابو رحما" مدیر ارتباطات "مرکز حقوق بشر المازن " در غزه درباره تلفات جنگ اخیر غزه اعلام کرد: "آمار رژیم صهیونیستی  مبنی بر شهادت حدود 900  تا 1000 نفر در جنگ غزه ادعایی بیش نیست و اگرآنها صادق هستند آمارها و اطلاعات خود را همراه با نام و موقعیت جنگی محل مورد نظر اعلام کرده تا ما صحت آنها را تائید کنیم "

در مدت هفت هفته جنک غزه، بیش از یک چهارم جمعیت نوارغزه آواره شدند.  مرگ و کشتار حتی به بیمارستانها هم رحم نکرد و این اماکن را زیر آتش بمباران های سنگین ارتش رژیم صهیونیستی قرار داد و حتی در مواردی  پیکرهای فلسطینیان چندین روز زیر خروارها خاک ماند.

"اشرف الکردا" سخنگوی وزارت بهداشت غزه هم که از همان روزهای نخست،  آمار مجروحان و تلفات این جنگ را ارائه می کرد، این نهاد را تنها منبع صحیح عرضه اطلاعات درباره جنگ غزه معرفی کرد و گفت: دنیا از آمارهای این نهاد استفاده می کند.

جدید ترین مطالب سایت