لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انصاری‌فرد: دل طرفداران اوساسونا را شاد می‌‌کنم

کريم انصاري فرد مهاجم ايراني تيم اوساسونا در مراسم معارفه رسمي اش در اين باشگاه اسپانيايي به طرفداران اين تيم قول داد که تمام تلاش خود را براي جذب رضايت آنها انجام مي  دهد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، این مهاجم ملی پوش که با استقبالی مثبت در باشگاه اسپانیایی مواجه شده است. اعلام کرد با نهایت تلاش و تمرکز این فصل را پیش خواهد برد تا همه از او راضی باشند. انصاری فرد که شب گذشته در ورزشگاه السادار پامپلونا در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرده بود در پاسخ به خبرنگاران با تایید اینکه حضور جواد نکونام برای پیوستن او به این باشگاه بسیار تاثیرگذار بوده است. انصاری فرد گفت: جواد از نکات مثبت و البته از مردم خونگرم پامپلونا چیزهای زیادی به من گفت و من از بین سه گزینه اوساسونا را انتخاب کردم.

انصاری فرد همچنین از جو مثبت تیم بسیار راضی است او می  گوید: بازیکنان تیم با من خوب برخورد کردند و البته تماشاگران در مسابقه شنبه شب مقابل ساراگوسا استقبال فوق العاده ای از ما کردند. من بازی با ساراگوسا را تماشا کردم و از بازی هم تیمی هایم شگفت زده هستم و فکر می  کنم توان موفقیت را داریم.

انصاری فرد در مورد اینکه از کی در ترکیب اصلی اوساسونا حضور پیدا می  کند گفت: من تازه به تمرینات اضافه شده ام اما همه چیز خوب پیش رفته است، امیدوارم هر چه زودتر اولین گلم را برای اوساسونا به ثمر برسانم.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت