لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شجونی: ساپورت‌پوشی سیاسی است!

يك روحانی اصولگرا گفت: لباس پوشیدن خانم ها اکنون جنبه سیاسی پیدا کرده است و دهن کجی به نظام است. این ها غیر از اینکه پیش خدا، روح امام و ارواح شهدا رو سیاه هستند و کتکش را خواهند خورد، به زودی سیاست تندتری باید علیه این ها اتخاذ شود!

هموطن: شيخ جعفر شجونی در گفتگو با سلام نو، برخی مباحث را بهانه گیری دانست و گفت: این که هوا گرم شده، بهانه است. مانند آنهایی که پای منبر علی بودند و علی می فرمود بیاید علیه معاویه بجنگیم، می گفتند هوا گرم است یا زراعت داریم و کشاورزی را نمی توانیم ترک کنیم. امیر المومنین این افراد را نفرین کرد. انشالا نفرین خدا نصیب این جور خانم های بدحجاب شود. مادران این ها با جوراب، با حجاب و با چادر بودند. آن زمان هم تابستان و زمستان بود.

نتیجه می گیریم که این گرما و سرما، سیاسی بوده و بهانه است و دهن کجی در مقابل قیام امام و خون شهدا است. من شب و روز نفرین می کنم. وی در پایان افزود: ساپورت پوشان آلوده به شهوت هستند. کسی زن نمی گیرد. اکنون ازدواج خیلی کم است. برید از دفا تر ازدواج سئوال کنید. ازدواج یکی است و طلاق ۴ تا. بعد این دختران خود را این گونه نشان می دهند که شاید شوهر کنند، ولی هیچ بی غیرتی حاضر نمی شود با این چهره ها ی زننده ازدواج کند!

منبع خبر: سلام نو

جدید ترین مطالب سایت