فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعزام هیئتی از تل آویو به واشنگتن در آستانه مذاکرات

هیئتی از رژیم صهیونیستی سه روز پیش از برگزاری مذاکرات هسته ای بین ایران و گروه ۱+۵ برای دیدار با مقامات ارشد واشنگتن به این کشور سفر خواهند کرد. تل آویو و واشنگتن تلاش خواهند کرد دیدگاه هایشان را پیش از برگزاری مذاکرات هسته ای با یکدیگر هماهنگ کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبراز تسنیم، هیئتی بلندپایه  از تل آویو هفته آینده به واشنگتن سفر خواهد کرد تا با مقامات ارشد این کشور درباره مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 به گفت وگو بپردازند.

 روزنامه صهیونیستی هاآرتص ضمن اعلام این خبر از قول یک مقام صهیونیستی خبر داده تل آویو از طرح ایده های خلاقانه از ایران که به معنی دادن امتیازهای زیاد به این کشور است، هراسان است.

مذاکرات هسته ای بین ایران و گروه 1+5 تنها چند روز بعد از سفر هیئت صهیونیستی در نیویورک برگزار خواهد شد. این مذاکرات قرار بود در تیرماه به پایان برسند، اما دو طرف توافق کردند مهلت مذاکرات را برای رفع اختلافات باقی مانده به مدت چهار ماه یعنی تا سوم آذرماه سال 93 تمدید کنند.

اعزام هیئتی از تل آویو به واشنگتن در آستانه مذاکرات

اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل از روز 25 شهریور 1393 (16 سپتامبر 2014) در نیویورک آغاز می شود و ایران و 1+5 اعلام کرده اند در حاشیه این نشست ملاقات خواهند کرد. هدف از دور جدید دیپلماسی هسته ای نهایی کردن یک توافق جامع هسته ای تا ماه نوامبر است.

گفت وگوهای هفته آینده با مقامات آمریکایی که در روزهای 10 و 11 سپتامبر برگزار می شود، فشردگی ویژه ای خواهند داشت. به نوشته هاآرتص، محور بخشی از گفت وگوهای تبادل ارزیابی های اطلاعاتی درباره پیشرفت برنامه هسته ای ایران و بررسی میزان انعطاف پذیری ایران در این مذاکرات خواهد بود.

یک مقام بلندپایه صهیونیستی می گوید نگرانی تل آویو از بابت این است که برخی ازکشورهای شرکت کننده در این مذاکرات «ایده هایی خلاقانه»مطرح کنند که موجب دادن امتیازهایی به ایران و در نهایت حفظ قابلیت غنی سازی این کشور شود.  

سرپرستی هیئت اعزامی رژیم صهیونیستی را یوال اشتاینیتز، وزیر اطلاعات و امور راهبری به عهده خواهد داشت و ژوزف کوهن، مشاور امنیت داخلی، برخی از کارشناسان انرژی اتمی، مقامات بلندپایه موساد و مقاماتی از وزارت جنگ اسرائیل وی را همراهی خواهند کرد.

سرپرستی هیئت میزبان را ویلیام برنز، معاون وزیر خارجه آمریکا و وندی شرمن، دستیار وزارت خارجه و سرپرست تیم آمریکایی در مذاکرات را به عهده خواهند داشت. رژیم صهیونیستی تنها دارنده سلاح های هسته ای در خاورمیانه قلمداد می شود.

جدید ترین مطالب سایت