لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حامیان تروریسم حمایت‌هایشان را متوقف کنند

وزیر خارجه ایران تروریسم و افراطی گری را چالش و تهدیدی علیه منطقه و جامعه بین الملل خواند و گفت: همه باید کمک کنند تا این معضل برطرف شود و حامیان تروریسم نیز باید در ابعاد مختلف مالی، نظامی و اطلاعاتی این حمایت ها را متوقف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدجواد ظریف واسلبورن وزرای امورخارجه جمهوری اسلامی ایران و لوکزامبورگ دردیدار امروز(سه شنبه) آخرین تحولات منطقه ای وبین المللی و زمینه ها وفرصت های همکاری دو کشور را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه تماس های خوبی طی این مدت کوتاه بین دو کشور برقرار شده تصریح کرد: روابط دو کشور می تواند در همه زمینه ها گسترش یابد و جمهوری اسلامی ایران مصمم به ادامه این روند می باشد تا همکاری های بیشتری شکل گیرد.ظریف همچنین مسائل مختلف منطقه ای و بین المللی و نگرانی های مشترک در خصوص تروریسم و افراطی گری را از حوزه های مورد علاقه طرفین برای تبادل نظر و رایزنی مستمر توصیف کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان تروریسم و افراطی گری را چالش و تهدیدی علیه منطقه و جامعه بین المللی توصیف و خاطرنشان کرد: همه باید کمک کنند تا این معضل برطرف شود. حامیان تروریسم نیز باید در ابعاد مختلف مالی، نظامی و اطلاعاتی این حمایت ها را متوقف کنند.

وزیر امور خارجه کشورمان موضوع حقوق بشر را نیز از حوزه های مورد توجه دو طرف خواند و گفت: احترام به اصول، ارزش ها، عقاید و فرهنگ کشورها یک مبنای مهم است که در گفتگو و تعامل بین کشورها باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

وزیر امورخارجه لوکزامبورگ نیز ضمن با اهمیت خواندن این سفر، جایگاه ایران در منطقه را برجسته و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف و مشورت ها با ایران را برای لوکزامبورگ مهم خواند.وی با ابراز خرسندی از روند تماس ها طی یک سال اخیر اظهار داشت: لوگزامبورگ از تقویت و گسترش گام به گام روابط  استقبال  می کند.

اسلبورن ابراز امیدواری کرد در زمان باقیمانده مسئله هسته ای خاتمه یافته و با تاکید بر حق ایران برای استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای مانند همه کشورهای عضو آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار داشت: روابط ما نباید بر پایه تحریم باشد، بلکه باید براساس احترام متقابل و همکاری شکل گیرد.

وزرای خارجه ایران و لوکزامبورگ دراین مذاکرات پیرامون آخرین تحولات عراق، اوضاع فلسطین، مسئله تروریسم و امنیت بین المللی و سایر موضوعات مورد علاقه به تبادل نظر پرداختند.

وزیر خارجه کشورمان در ادامه دیدارهای خود با مارس دی مارتولومئو رئیس مجلس و اگزاویه بتل نخست وزیر لوکزامبورگ دیدار و گفت وگو خواهد کرد.

جدید ترین مطالب سایت