لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

موج تازه انتقاد از محاسبه غیر واقعی قیمت خودرو

رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودروسازی، باانتقاد از محاسبات غیر واقعی خودروسازان برای تعیین قیمت تمام شده خودرو، گفت: با وجود پیگیری ها، خودروسازان تاکنون هیچ گونه سندی در زمینه نحوه محاسبات واقعی ارائه نکرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از صنعت خودروسازی، در «برنامه صبح با خبر» شبکه خبر، با انتقاد از محاسبات غیر واقعی خودروسازان برای تعیین قیمت تمام شده خودرو، گفت: با وجود پیگیری ها، خودروسازان تا کنون هیچ گونه سندی در زمینه نحوه محاسبات واقعی قیمت تمام شده، ارائه نکرده اند.

از طرفی شورای رقابت نیز، در اطلاعیه ای اعلام کرد: کمیسیون تحقیق و تفحص مجلس، مستندات مربوط به کاهش قیمت خودرو را به این شورا، ارائه نکرده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است، در جلسه مشترک نمایندگان مرکز ملی رقابت و آقای علی لو، عضو کمیسیون صنایع و معاون و مسئول طرح تحقیق و تفحص از خودروسازان، قرار شد وی، با توجه به دسترسی به اسناد مربوط به هزینه تمام شده متعلقات خودرو، از جمله کیسه هوای راننده و سرنشین، تبدیل یورو ۲ به یورو ۴، اطلاعات مستند و مکتوب را به مرکز ملی رقابت ارسال کنند که البته تا این لحظه چنین اسنادی به این مرکز ارسال نشده است.

همچنین این مرکز در اطلاعیه دیگری اعلام کرد: با توجه به اطلاعات نادرستی که درباره ورود هزینه های مالی در قیمت سال پایه دستورکار تنظیم قیمت خودرو مصوب شورای رقابت که در رسانه ها منتشر شده است، پس از کسر هزینه های مالی، قیمت سال پایه را تعیین کرده است.

جدید ترین مطالب سایت