فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سلاحی که آلمان برای مقابله با ایران به رژیم صهیونیستی می‌دهد!

یکی از بهانه  های رژیم صهیونیستی برای گسترش فن آوری های نظامی خود، ادعا به تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای و ضرورت مقابله با این تهدید بوده است، و جدید ترین اخبار از یک خرید نظامی مهم رژیم صهیونیستی از آلمان برای مقابله با ایران حکایت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، روزنامه آلمانی «اشپیگل» خبر داده : نخستین فروند از سه زیردریایی هسته ای مدل «دلفین» که بر اساس توافق آلمان و رژیم صهیونیستی، قرار بود در اختیار این رژیم قرار بگیرد، به زودی به اسرائیلی ها تحویل داده خواهد شد. این روزنامه، اقدام مذکور را بخشی از تلاش های رژیم صهیونیستی برای مقابله با ایران دانسته است.

سلاحی که آلمان برای مقابله با ایران به رژیم صهیونیستی می‌دهد!

این خبر از سوی رام روتبرگ، فرمانده کل نیروی دریایی رژیم صهیونیستی اعلام شده است.

اشپیگل می نویسد، این زیردریایی، چهارمین زیر دریایی «کلاس اس» رژیم صهیونیستی خواهد بود که نام «آی ان س تانین» برای آن انتخاب شده است و  قابلیت حمل کلاهک هسته ای را داراست.

سلاحی که آلمان برای مقابله با ایران به رژیم صهیونیستی می‌دهد!

روتبرگ در این زمینه گفته است: «باید بگویم در این لحظه و پس از ترک آلمان،  چهارمین زیردریایی کلاس اس نیروی دریایی اسرائیل در راه  رسید ن است». وی در توضیح قابلیت های زیردریایی نامبرده اظهار داشته: «این زیردریایی می تواند به عمق و مسافت بیشتری رفته و مدت زمان بیشتری نیز فعالیت کند و قدرت کارکردش از هر چیزی که تاکنون می شناختیم، بیشتر است».

به گزارش اشپیگل در گزارش خود می نویسد، زیردریایی دلفین،  مجهز ترین زیردریایی جهان شناخته شده و گران ترین سلاح در ارتش رژیم صهیونیستی به شمار می رود.

در ماه فوریه نیز اعلام شده بود به جز این زیردریایی که امسال به رژیم صهیونیستی تحویل داده می شود، دو زیردریایی دیگر از همین نوع نیز در سال های آتی به این رژیم تحویل داده خواهد شد.

این زیردریایی از سوی یک شرکت آلمانی با نام «تیسنکروپ» مختص رژیم صهیونیستی ساخته شده و از جمله بزرگ ترین زیردریایی های ساخت آلمان از زمان جنگ جهانی دوم تاکنون به شمار می رود.

به نوشته اشپیگل، زیردریایی نامبرده قابلیت تجهیز به سلاح هسته ای را داشته و  بخشی از تجهیزات نظامی رژیم صهیونیستی برای آنچه «مقابله با تهدید هسته ای ایران» خوانده می شود، به کار گرفته خواهد شد.

جالب اینجاست که پیشتر، آنجلا مرکل، صدر اعظم آلمان، این موضوع را که زیردریایی های دلفین  قابلیت هسته ای دارند، تکذیب کرده بود؛ اما کار شناسان ارشد نظامی در وزارت دفاع آلمان می گویند، این زیردریایی از قابلیت حمل سلاح هسته ای برخوردار است.

اما شاید مهم ترین نکته در این میان، این موضوع باشد که آلمان، یکی از کشورهای عضو گروه ۱+ ۵ مدعی است، تلاش دارد موضوع هسته ای ایران را با مذاکره حل و فصل کند و اینک، خود یک زیردریایی دارای قابلیت هسته ای را برای تنها دارنده سلاح هسته ای در خاورمیانه ارسال می کندو به عبارت دیگر، در زمینه اشاعه سلاح های هسته ای فعال شده است.

این موضوعی است که به روشنی تناقض میان سیاست های اعلانی و اعمالی آلمان را در قبال ایران نشان می دهد.

جدید ترین مطالب سایت