لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مذاکرات غیرمنتظره ایران و آمریکا در ژنو

مذاکرات عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه کشورمان با وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا ، در راستای مذاکرات دوجانبه با مجموعه کشورهای ۱+۵ از امروز پنج شنبه ۱۳ شهریور به مدت ۳ روز در ژنو برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مقامات آمریکایی در بیانیه ای غیرمنتظره اعلام کردند: مقامات ایران و آمریکا در تلاش برای دستیابی به یک موافقتنامه هسته ای کامل در آستانه ضرب الاجل ماه نوامبر، این هفته مذاکرات خود را در ژنو ازسر می گیرند.

هیات آمریکایی به ریاست "بیل برنز "معاون وزیر امور خارجه آمریکا و "وندی شرمن" معاون وزیر امور خارجه در امور سیاسی امروز و فردا با مسوولان ایرانی در ژنو دیدار خواهند کرد .

وزارت امور خارجه آمریکا چهارشنبه شب در بیانیه ای غیر منتظره اعلام کرد ویلیام برنز معاون وزیر امور خارجه آمریکا و وندی شرمن مذاکره کننده هسته ای ارشد این کشور در مذاکرات ایران با گروه پنج به اضافه یک روز پنجشنبه و جمعه در شهر ژنو سوییس مذاکراتی را با مقاماتی از ایران برگزار می کنند.

مذاکرات غیرمنتظره ایران و آمریکا در ژنو

قدرت های جهان ( آمریکا ،  روسیه ، فرانسه ،  چین ، انگلیس و آلمان ) و ایران اواخر ماه ژوئیه توافق کردند ضرب الاجل دستیابی به یک موافقتنامه جامع هسته ای را تا 24 نوامبر تمدید کنند.

پیش بینی می شود مذاکرات گروه پنج به اضافه یک و ایران در حاشیه نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد ازسر گرفته شود.

نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد اواخر این ماه در نیویورک آغاز می شود.

وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه خود اعلام کرد :« ویلیام برنز ، وندی شرمن و جاکوب سالیوان مشاور ارشد آمریکایی چهارم و پنجم سپتامبر با مقاماتی ایرانی دیدار می کنند. این رایزنی های دوجانبه در چارچوب مذاکرات هسته ای پنج به اضافه یک به سرپرستی کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی آمریکا برگزار خواهد شد.»

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران اوایل این هفته اعلام کرد « گفتگوهای خوبی » با اشتون داشته و تهران متعهد به تلاش برای دستیابی به موافقتنامه ای درباره برنامه هسته ای مورد مناقشه ایران است.

جدید ترین مطالب سایت