لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"پوتین روسیه را به سمت یک گودال می برد"

وزیر دفاع آمریکا، با اشاره به تحولات مناطق شرقی اوکراین، گفت آمریکا تلاش می کند تا روسیه را با هزینه هایی مواجه کند، اما قصد ندارد با این کشور وارد جنگ شود. با وجود این هیگل رئیس جمهور روسیه را به اقدامات خطرناک و تنش زا متهم کرده است.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، وزیر دفاع آمریکا گفت که این کشور قصد ندارد بر سر تحولات اوکراین با روسیه وارد جنگ شود.

هیگل که در آستانه نشست سران ناتو صحبت می کرد، با متهم کردن «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه به اقدامات «خطرناک و تنش زا»، گفت: «تنش رو به رشد و درگیری های به وجود آمده، تنها ناشی از یک نفر است: رئیس جمهور روسیه.»

"پوتین روسیه را به سمت یک گودال می برد"

وی با حمایت از تحریم های وضع شده علیه روسیه، گفت پوتین در حال بردن روسیه به سمت یک گودال است.

هبگل همچنین تأکید کرد که سران جامعه بین الملل باید مسئله شرق اوکراین را به نحوی حل کنند که این موضوع به بروز جنگ منجر نشود.

وزیر دفاع آمریکا در بخشی از این نشست همچنین به مسئله گروه های تروریستی حاضر در عراق و سوریه پرداخت و گفت آمریکا برای رویارویی با داعش، تمامی گزینه ها به جز اعزام نیروهای زمینی به عراق را مورد بررسی قرار می دهد.

مقامات غربی در ماه های اخیر روسیه را به حمایت از استقلال طلبان اوکراینی متهم کرده و به همین بهانه چند دور تحریم  را علیه مسکو تصویب کرده اند.

تنش میان غرب و مسکو در هفته های اخیر افزایش یافته و کی یف مدعی شده است که نیروهای نظامی روسیه وارد خاک اوکراین شده اند.

قرار است اتحادیه اروپا روز جمعه در مورد تحریم های تازه ضد روسیه تصمیم گیری کند.

جدید ترین مطالب سایت