لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آرژانتین انتقام فینال جام‌جهانی را از آلمان گرفت

آرژانتين موفق شد با نتيجه 4 بر 2 آلمان را شکست دهد و انتقام شکست فينال جام جهاني اخير را از ژرمن ها بگيرد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه" ،  امشب چند بازی دوستانه بین تیم های ملی فوتبال در اقصی نقاط جهان برگزار شد که در مهم ترین آنها آلمان میزبان آرژانتین بود.این دو تیم در شهر دوسلدورف و در مقابل دیدگان 45000 نفر به مصاف هم رفتند که در پایان آرژانتین موفق شد میزبان را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد و انتقام شکست یک بر صفر در فینال جام جهانی اخیر را از ژرمن ها بگیرد.

پیش از شروع این بازی از فیلیپ لام، مرته ساکر و کلوزه تقدیر شد. این سه بازیکن بعد از پایان جام جهانی خداحافظی خود را از بازی های ملی اعلام کرده بودند.

غایب بزرگ این بازی لیونل مسی بود که در مسابقه اخیر بارسلونا دچار آسیب دیدگی شده است.

نیمه اول بازی روان و تماشاگرپسندی را از دو تیم شاهد بودیم اما آرژانتین در مجموع موقعیت های بیشتری داشت و بازیکنان این تیم توانستند بارها دروازه نویر را تهدید کنند. در این نیمه آگوئه رو در دقیقه 20 و  لامه لا در دقیقه 37 برای آرژانتین موفق به گلزنی شدند. در نهایت نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود آلبی سلسته خاتمه یافت.

با شروع 45 دقیقه دوم شاهد حضور رومان وایدن فلر سنگربان بروسیا دورتموند درون دروازه آلمان بودیم. اما او هم در این نیمه دو گل دریافت کرد. فدریکو فرناندز و آنخل دی ماریا زننده گل های آرژانتین بودند. بعد از این دو گل، بازی برای دقایقی از تب و تاب افتاد و آلبی سلسته احتیاط را چاشنی کار کرد، اما ژرمن ها دست از تلاش برنداشتند و توانستند توسط آندره شورله و ماریو گوتسه دو گل از گل های خورده را جبران کنند. اما درنهایت بازی با نتیجه 4 بر 2 به سود آرژانتین به پایان رسید.

 

ترکیب آلمان:

مانوئل نویر، گروس کرویتس، گینتر، هودس، دورم، کرامر، تونی کروس، شورله، رویس، دراکسلر، ماریو گومز 

ترکیب آرژانتین:

رومرو، زابالتا، فدریکو فرناندز، دمیکلیس، روخو، پرز، ماسکرانو، بیگلیا، لامه لا، آگوئه رو، آنخل دی ماریا

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت