فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رحیمی:به تعهدات‌مان نسبت به بازیکنان پایبندیم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: باشگاه بر انجام تمام تعهدات خود نسبت به اعضاي تيم اعم از قراردادهاي فصل گذشته و فصل جاري تاکيد دارد. از هواداران مي خواهيم با تمام قوا از تيم پرسپوليس حمايت کنند.

هموطن: به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس علیرضا رحیمی گفت: از زمانی که گروه مدیریتی جدید در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرده است به استناد قراردادهای منعقده مبلغ 8 میلیارد و 500 میلیون تومان فقط به کادر فنی و بازیکنان پرداخت شده است اما با وجود پرداخت این حجم بالا از پول در مدت زمان 3 تا 4 ماهه، با توجه به اینکه بابت فصل گذشته بدهی زیادی به بازیکنان وجود داشت، هنوز بخشی از تعهدات سال گذشته انجام نشده است که باشگاه مصمم به تسویه آن است.

وی ادامه داد: بخش عمده ای از مبلغ هشت و نیم میلیارد تومان به پرداخت مطالبات فصل قبل تیم اختصاص پیدا کرد اما با توجه به تعهدات سنگین بر جای مانده از فصل گذشته که مدیریت جدید با آن روبرو بود هنوز بخشی از این بدهی باقی مانده است که تسویه آن در دستور کار باشگاه قرار دارد. البته بخشی از این مبلغ نیز به قراردادهای این فصل اعضای تیم اختصاص پیدا کرده است.

علیرضا رحیمی با اشاره به اینکه پرداخت مطالبات بازیکنان در صدر اولویت های مالی باشگاه قرار دارد خاطرنشان کرد: عملکرد باشگاه در 3، 4 ماه اخیر موید این نکته است که اراده کامل برای پرداخت حقوق کامل اعضای تیم وجود دارد. از این نظر پرداخت ها را تفکیک نکردیم چون از نظر باشگاه مجموع مطالبات مربیان و بازیکنان ملاک عمل قرار دارد که مرحله به مرحله نسبت به پرداخت آن اقدام خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: البته ما هم بر اساس منابع مالی دریافتی که عمده آن از ناحیه اسپانسر تامین می شود برای پرداخت ها برنامه ریزی کرده ایم و با انجام تعهدات مالی از سوی اسپانسر که بخشی از آن نیز محقق شده است در جهت تسویه مطالبات تیم و بروز شدن باشگاه در این بخش حرکت می کنیم. امیدواریم اسپانسر باشگاه نیز با انجام تعهدات در زمان مقرر پرسپولیس را در این مسیر یاری کند.

وی در پایان افزود: من در همین جا از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس که با وجود پاره ای مسائل، با تعصب در جهت بهبود شرایط تیم و خوشحال کردن هواداران گام برمی دارند، تشکر می کنم. از هواداران هم تقاضا داریم با تمام قوا از مربیان و بازیکنان که فداکارانه برای تیم در تلاش هستند، حمایت کنند تا شاهد بازی ها و نتایج خوب در ادامه رقابت های لیگ و حضور مقتدرانه در جام قهرمانان آسیا باشیم.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت