فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ادعای قتل به هواداری از دوست

پسری که جوانی را با ضربات چاقو به قتل رسانده است در جلسه محاکمه با التماس از اولیای دم درخواست بخشش کرد.

هموطن: ماموران پلیس یک سال قبل در جریان مرگ جوانی قرار گرفتند که مدتی قبل با ضربات متعدد چاقو زخمی و به بیمارستان منتقل شده بود. با مرگ این جوان پدر و مادر او علیه قاتل فرزندشان شکایت کردند. بررسی ها نشان داد متهم این پرونده جوانی به نام مهرداد است که 18سال وشش ماه دارد و زمانی که مقتول را زخمی کرده توسط پلیس بازداشت شده اما آن زمان اتهام او ایراد جرح عمدی بود.

با توجه به مرگ مقتول اتهام قتل عمدی به مهرداد تفهیم شد. متهم در تحقیقات به قتل اعتراف کرد و گفت طرف درگیری دوستش بود و او در حمایت از دوستش مرتکب جنایت شده است. پرونده بعد از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست علیه متهم برای رسیدگی به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. مهرداد روز گذشته برای دفاع از خود در دادگاه حاضر شد. نماینده دادستان در ابتدای جلسه برای متهم درخواست مجازات کرد.

سپس اولیای دم در جایگاه قرار گرفتند و خواستار مجازات قصاص شدند آنها در پاسخ به صحبت های قضات که بخشش را بهتر از قصاص دانستند گفتند: تصمیم ما قصاص است و خواهان مجازات قاتل پسرمان هستیم. در ادامه متهم در جایگاه حاضر شد او اتهام قتل را قبول کرد و گفت: درست است مقتول با ضربات چاقوی من به قتل رسید اما اصلا قصدم کشتن او نبود. روز حادثه یکی از دوستانم با من تماس گرفت و گفت با فردی درگیر شده است. او از من کمک خواست من هم به کمکش رفتم چاقو هم همراهم بود.

بین دوستم و مقتول درگیری شدیدی اتفاق افتاد و من هم به حمایت از دوستم وارد دعوا شدم و مقتول را مجروح کردم، واقعا قصدم این نبود که او را بکشم و چون او به سمت من حمله کرد وی را زدم. چندروز اول هم زنده بود و نمی دانم چطور شد که پزشکان نتوانستند به او کمک کنند. بعد از متهم وکیل مدافع او در جایگاه حاضر شد و دفاعیات خود را مطرح کرد. در پایان بعد از اینکه متهم آخرین دفاعیات خود را مطرح کرد به دست وپای اولیای دم افتاد و با گریه و التماس از آنها خواست او را به خاطر جوانی اش ببخشند و گذشت کنند اما اولیای دم قبول نکردند. قضات بعد از پایان جلسه محاکمه، برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

منبع خبر: شرق

جدید ترین مطالب سایت