لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سفر به کره مریخ، پاداش قهرمانی قلعه‌نویی!

تقدیر و تشکر کلامی را به خاطر صدرنشینی در این هفته ها از سوی مدیران عامل  باشگاه ها دیده و شنیده بودیم اما هرگز به یاد نداریم که مدیرعاملی پس از صدرنشینی تیمش در هفته ششم و درحالی که بیست و چهار هفته دیگر به پایان لیگ باقی مانده، سرمربی را به نشست هیات مدیره دعوت کند و به او لوح هم اهدا کند!

هموطن: مصاحبه افجه ای، سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال را چند بار می خوانیم تا شاید اشتباهی بیابیم اما خبر صحت دارد. از امیر قلعه نویی به دلیل آنکه با استقلال تا پایان هفته ششم صدرنشین بود رسما تقدیر و تشکر شده و لوحی هم به وی داده اند. در آخرین نشست هیات  مدیره باشگاه استقلال که غایب های سرشناسی همچون صاحب پناه و نجف نژاد داشت، امیر قلعه نویی هم بود و بهرام افشارزاده با آب و تاب بسیار از موقعیتی که اکنون استقلال برخوردار است تقدیر و تشکر کرد.

توضیح افجه ای درباره ماوقع نشست هیات مدیره پرده از وقایعی که در این نشست رخ داده برمی دارد: «در این جلسه آقای قلعه نویی حاضر بودند و گزارش مسائل فنی تیم را تا پایان هفته ششم ارائه دادند. اعضای هیات مدیره هم با توجه به عملکرد بسیار خوب تیم و تلاش های بی وقفه ایشان، از وی و همکارانش تقدیر و قدردانی کرده و آرزو کردند تا این روند موفقیت تا پایان فصل ادامه داشته باشد. همچنین آقای افشارزاده لوحی را جهت تقدیر از زحمات ایشان تهیه کرده بودند که به آقای قلعه نویی داده شد.»

حال تصور کنید استقلال قهرمان لیگ چهاردهم شود. برای امیر قلعه نویی چه باید کرد؟ باشگاه استقلال که در پایان هفته ششم به امیر قلعه نویی لوح داده و خبرش را هم با آب و تاب روی سایت خود قرار می دهد در مقابل قهرمانی امیر قلعه نویی چه واکنشی نشان خواهد داد؟ چنین رفتاری را تاکنون از هیچ یک از مدیران باشگاه استقلال در قبال امیر قلعه نویی و دیگر مربیان ندیده بودیم.

اصولی هم نیست. کدام مدیر را سراغ دارید که برای صدرنشینی در شش هفته اینچنین مربی اش را ستایش کند؟ نه تنها مدیران پیشین باشگاه استقلال بلکه مدیران دیگر باشگاه ها هم چنین رفتاری در مواجهه با سرمربی خود نداشته اند. بهرام افشارزاده اما متد جدیدی از مدیریت فوتبال را پیش روی مان قرار می دهد. تقدیر و تشکر برای هیچ و پوچ! اهدای لوح برای صدرنشینی که هر لحظه ممکن است از کف برود.

برخوردی که با قلعه نویی شده برخاسته از ناآشنایی بهرام افشارزاده با قواعد مدیریتی در فوتبال است. در هیات مدیره باشگاه استقلال هم به جز یکی دو نفر که سابقه مدیریت در تیم های فوتبال را دارند کسی حضور ندارد که در این مواقع توضیح لازم را به مدیرعامل استقلال بدهد. البته دلیل تقدیر و تشکر افشارزاده از امیر قلعه نویی کاملا روشن است.

برگردید به یکی دو هفته قبل؛ مصاحبه های بهرام افشارزاده را در مدح حسین فرکی که مرور کنید متوجه می شوید اساس این تقدیر و تشکر صوری از کجا نشات می گیرد. بهرام افشارزاده به طور رسمی و غیررسمی بارها خواستار مربیگری حسین فرکی در تیم ملی شده است.

او به دفعات نام حسین فرکی را آورده بود، حتی چند روز پیش افشارزاده تلفنی با علی کفاشیان درباره مربیگری حسین فرکی در تیم ملی صحبت کرد که امیر قلعه نویی وقتی شنید مدیرعاملش دارد سنگ حسین فرکی را به سینه می زند به شدت ناراحت شد و برای او پیغام هایی هم داد. این شد که بهرام افشارزاده سناریوی تقدیر و تشکر از امیر قلعه نویی را سازماندهی کرد. نقشه ای کاملا بچگانه که شاید از ذهن یک کودک برون تراود نه مدیری که سال ها است سابقه ورزشی دارد و بارها هم پزش را داده است.

ماجرای تقدیر از امیر قلعه نویی به خاطر صدرنشینی تا پایان هفته ششم را می توانید در کتاب گینس هم ثبت کنید حال کتاب تاریخ باشگاه استقلال به کنار. از یاد نبرید که در همین باشگاه مدیرانی بوده اند که بابت قهرمانی های استقلال حتی یک قران هم به مربی پاداش نداده اند. منصور پورحیدری موید این ماجرا است. بروید از منصور بپرسید وقتی با استقلال قهرمان آسیا شد کاظم اولیایی برایش چه کار کرد؟!

منبع خبر: روز نو

جدید ترین مطالب سایت