لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دایی: باخت امروز خواست خدا بود

علي دايي پس از پايان ديدار تيم هاي پرسپوليس و تراکتورسازي اعلام کرد تيم حريف به هيچ وجه مستحق برد در اين بازي نبوده است .

هموطن: گزارش "ورزش سه" از کنفرانس مطبوعاتی دایی را بخوانید :

تراکتور ابدا یک امتیاز هم حقش نبود

اصلا بازی ای نبود که بخواهیم ببازیم. پرسپولیس یکی از بهترین بازی سال های اخیرش را انجام داد و بر خلاف جریان بازی گل خوردیم.. تراکتورسازی سه جهار موقعیت بیشتر نداشت و از آنها استفاده کرد و به گل رسید. ما موقعیت های بیشتری داشتیم. آنقدر موقعیت از دست دادیم که گل خوردیم. ما فشار آوردیم که بازی را ببریم. مقابل تراکتورسازی همه کاری کردیم. به تیرک زدیم، سانتر کردیم، پاس در عمق دادیم، ولی امروز به هیچ عنوان روز ما نبود و در روزی که تراکتورسازی اصلا و ابدا حریف استحقاق مساوی هم نداشت، در مقابل بازی خوب پرسپولیس توانست سه امتیاز بازی را کسب کند. من به تمام تراکتوری ها تبریک می گویم ولی امروز حق ما این نبود.

یک پرسپولیس واقعی بودیم

امروز تازه پرسپولیس، پرسپولیس شده بود که متاسفانه نتیجه را واگذار کرد. حضور هواداران می تواند ما را از این وضعیت در بیاورد. نمی توانم فوتبالی صحبت کنم درباره بازی. فوتبالی همه کاری کردیم. اسمش را هر چه می خواهید بگذارید. متاسفانه از دو قدم و هر طوری بگویید نزدیم و توپهایمان به گل تبدیل نشد.

با بازی عربستان مقایسه نکنید

من به تیمم اعتقاد دارم. پرسپولیس چند سالی بود که اینطور بازی نکرده بود! این مسابقه را نمی توان با بازی عربستان مقایسه کرد. هر دو بازی شرایط خاص خودشان را داشتند. در این بازی موقعیت های زیادی داشتیم و حداقل سه بار تک به تک شدیم. ولی این اتفاقات در بازی با عربستان رخ نداد و این مقایسه به هیچ عنوان درست نیست و سئوالتان را طور دیگر مطرح کنید.

باخت امروز خواست خدا بود

باخت امروز خواست خدا بود. زحمت خودمان را کشیدیم ولی نتوانستیم از فرصتها استفاده کنیم. اگر تا فردا صبح هم می زدیم گل نمی شد.

تعویض محمد نوری درست بود

متاسفانه محمد نوری نتوانست آنچه از وی انتظار داشتیم در نیمه دوم به نمایش بگذارد. محمد کاپیتان و بزرگتر تیم است. از محمد انتظارات زیادی داریم. بعد از اینکه محمد از زمین هم بیرون آمد، موقعیت های زیادی داشتیم و خیلی کار کردیم ولی متاسفانه شانس با ما یار نبود. شاید اگر محمد را بیرون نمی آوردیم، در این بازی پیروز می شدیم. من نمی توانم اینطور قضاوت کنم. بعد از تعویض محمد، همان دقیقه امید عالیشاه در دو قدمی دروازه حریف یک تک به تک را از دست داد. شاید اگر آن توپ گل می شد، آن موقع بهترین تعویض دنیا انجام داده بودم. اینها اما و اگرهاست و نمی توانم محکم و قانع کننده به سئوال شما جواب بدهم.

شعار حق هواداران است

ما باید به نظر هواداران احترام بگذاریم. آنها آزادند هر شخصی را که می خواهند تشویق کنند. این موضوع به هیچ عنوان تاثیری روی کار ما نمی گذارد. تیمی که نتیجه نگیرد این مسائل پیرامونش مطرح می شود.

پرداخت نشدن مطالبات تاثیری ندارد

به هیچ عنوان این مسئله اثر گذار نبود. اگر این مسئله اثر گذاشته بود اینطور بازی نمی کردیم. چند سالی بود چنین فوتبالی از پرسپولیس ندیده بودم. به نظرم ما برابر تراکتورسازی از نظر فوتبالی خیلی خوب بودیم. بچه ها امروز فوتبالشان را بازی کردند. مطمئنا مدیریت باشگاه تلاش می کند مشکلات تیم را حل کنند.

مصدومیتها به زندگی شخصی بازیکنان مربوط است

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر مصدومیت بازیکنان این تیم، گفت: مهمترین عامل مصدومیت به زندگی بیرونی و شخصی بازیکنان بر می گردد.

جدید ترین مطالب سایت