لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرفاوی: مشکل تردد دارم، خداحافظ صبا

صمد مرفاوي با استعفايش همه را شوکه کرد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه" سرمربی صبا بعد از تساوی 2-2 امروز مقابل راه آهن مشکلات رفت و آمد به قم و دیگر مسائل را عامل استعفایش از هدایت این تیم قمی عنوان کرد .

وی در کنفرانش مطبوعاتی پس از بازی گفت: 

همه کار کردیم 

بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، در نیمه اول آنچه که می خواستیم در زمین پیاده کردیم، هم گل زدیم و هم بازی را اداره کردیم و آنچه در تفکر ما بود انجام شد. در نیمه دوم نظم تیمی ما به خاطر بازی بلند راه آهن به هم خورد که خیلی زود با تغییر سیستم این موضوع را رفع کرده و مجدداً به گل رسیدیم.

پنالتی دوم مشکوک بود

تصمیماتی در زمین گرفته می شود که نمی توانم جلوی آن را بگیرم چون به من مربوط نیست، می توانم اگر تیمم مشکل تاکتیکی داشت با تغییر تاکتیک و تعویض نحوه بازی تیمم را اصلاح کنم اما درباره قضاوت داور نمی توانم کاری انجام دهم، این موضوع از اختیار من خارج است، متاسفانه امروز به خاطر یک پنالتی مشکوک گل دوم را در دقایق پایانی دریافت کردیم و پیروزی را از دست دادیم. فکر نمی کنم پنالتی  که داور برای راه آهن گرفت درست بوده باشد. از بازی تیمم راضی بودم، تیم راه آهن هم بازی خوبی به نمایش گذاشت چرا که هر دو تیم به دنبال گلزنی بودند اما داور با سوت های خودش جذابیت را از بازی دور کرد، از نحوه قضاوت داور راضی نبودم برخی اوقات تصمیماتی گرفته می شود که نمی خواهیم تابع آن باشیم، به هر حال مساوی کردیم و تساوی در زمین حریف و کسب یک امتیاز هم خوب است هرچند که می توانستیم پیروز میدان باشیم.

 

آخرین روز کاری من در صبا

چند هفته است که در صبا کار می کنم، امروز آخرین روز کاری من در این تیم بود چرا که رفت و آمد برای من و خانواده ام مشکل بود، همکارم ساکت الهامی هم به من گفت که در صبا نخواهد ماند. البته مشکل من تنها همین موضوع نیست .مسائل دیگری هم دخیل بوده است که جلوی کار کردن را می گیرد و من با این شرایط دیگر نمی توانستم مربی گری کنم. البته اتفاقی برای تیم نمیفتد چرا که تیم شرایط خوبی دارد. من تصمیمم را گرفته ام چون دیگر نمی توانم ادامه دهم، عضو خانواده صبا بوده و هستم و دوست ندارم مسائل خانوادگی را بیرون مطرح کنم.

به مسجد سلیمان نمی روم

سرمربی مستعفی صبای قم در خصوص اینکه آیا برنامه ای برای حضور در تیم نفت مسجد سلیمان دارد، گفت: چنین موضوعی درست نیست چرا که اگر می خواستم این کار را انجام بدهم در ابتدای فصل از این تیم پیشنهاد داشتم تا تیم را خودم ببندم. با مسئولان صبا هم صحبتی نداشته ام و خودم این تصمیم را گرفته ام، موضوع را تا این لحظه با آنها مطرح نکرده بودم اما به این جمع بندی رسیدم که دیگر نمی توانم ادامه دهم.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت