لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

طرح مقابله با «ازدواج سپید»

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران از نهایی شدن طرح "اعتلای خانواده پایدار" برای مقابله با ازدواج سپید خبر داد و گفت: جوانان ایرانی باید بدانند که این نوع ازدواج آرامش و سلامت را برای خانواده های ایرانی همراه ندارد.

هموطن: سیاوش شهریور ، در رابطه با موضوع ازدواج سپید در جامعه ایران، تصریح کرد: ایران جامعه ای در حال گذر است و به سمت مدرنیته شدن می رود. طبیعی است که چنین آسیب هایی وجود داشته باشد، اما در این خصوص بزرگ نمایی هایی شده است وما آمار دقیقی از میزان گستردگی آن نداریم.

وی با بیان اینکه ازدواج سپید به صورت محدود و معدود وجود دارد، افزود: به این نحوه آشکار و تندی که در رسانه ها به آن پرداخته می شود نیست، اما همین میزان محدود هم باید با کار فرهنگی و با رویکرد اجتماعی مقابله شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با اشاره به تبلیغ ازدواج رسمی و قانونی گفت: فراهم کردن ازدواج آسان و اطلاع رسانی به خانواده ها برای محکم شدن بنیان خانواده می تواند در این زمینه نمونه ای از رفتاری فرهنگی در مقابله با این آسیب باشد.

شهریور از اجرای طرح "اعتلای خانواده پایدار"در استان تهران خبر داد و گفت: طرح "اطلاع خانواده پایدار" در استان تهران نهایی شده است و به شورای برنامه ریزی استان می رود. براین اساس تحکیم خانواده پایدار در بخش های سیاست های جمعیتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری، افزایش نرخ زاد و ولد، افزایش نرخ ازدواج و بستر سازی، برای ازدواج آسان مطرح شده است.

وی ادامه داد: باید جوانان را به این سمت سوق دهیم تا بدانند که آرامش در ازدواج پایدار است و این نوع ازدواج یک نگاه وارداتی است و نمی تواند آرامش، سلامت و بهروزی را برای خانواده های ایرانی به همراه داشته باشد.

منبع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت