لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«شهر موش‌ها2» سینماها را از ورشکستگی نجات می‌دهد!!!

تهیه کننده «شهر موش ها2» با تشکر از سینماداران و مردمی به تماشای این فیلم نشسته اند از نزدیک شدن آمار فروش این فیلم به دو میلیارد تومان خبر داد.

هموطن: علی سرتیپی تهيه كننده اين فيلم بیان کرد: «شهر موش ها2» با توجه به استقبالی که از نمایش این فیلم صورت گرفته است، روز جمعه 14 شهریور ماه 215 میلیون تومان در تهران فروش داشتیم که این میزان پس از 10 روز در تهران به یک میلیارد و 220 میلیون تومان رسیده است.

او اضافه کرد: همچنین با 630 میلیون تومانی که این فیلم در شهرستان ها فروخته، جمع کلی فروش «شهر موش ها2» در کشور به یک میلیارد و 850 میلیون تومان رسیده است.

سرتیپی با ابراز امیدواری از اینکه ساخت چنین فیلم هایی و استقبالی که از آن صورت می گیرد سبب خیر شود تا سیاست های دولت در راستای حمایت و ساخت فیلم های مورد علاقه مردم باشد،  از سینماداران که امکان خدمات رسانی خوبی را به مردم فراهم کردند و نیز شورای صنفی نمایش قدردانی کرد.

وی گفت: اتفاق مثبتی که با نمایش «شهر موش ها2» رخ داده این است که برخلاف تصور و گمانه زنی هایی که صورت می گرفت بقیه فیلم های روی پرده نیز فروش خوبی دارد و این یک اتفاق قابل توجه و مثبت برای سینمای ایران است.

سرتیپی در پایان خاطرنشان کرد: نمایش «شهر موش ها2» و استقبال مردم از فیلم های روی پرده باعث شده است سینماهایی که در آستانه ورشکستگی بودند و تماشاگران زیادی به آنجا مراجعه نمی کرد، مانند سینماهای صحرا ، قدس ، جی ، پیام و کارون احیا شوند.

منبع خبر: سينما خبر

جدید ترین مطالب سایت