لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تکلیف انقلاب یمن امروز روشن می‌شود/ سعودی ها دست به کار شدند

رهبرالحوثی های یمن باتاکید بر مسالمت آمیز بودن تظاهرات ضد دولتی، امروز و فردا را روز مشخص شدن سرنوشت انقلاب مردمی خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، خیزش الحوثی ها علیه دولت یمن به روزهای حساس خود نزدیک شده است. عبدالملک الحوثی رهبر الحوثی ها هر چند وقت یک بار، آغاز مرحله جدید از انقلاب را تعیین می کند. بعد از تعیین سه مرحله اساسی تظاهرات مردمی توسط رهبر الحوثی ها، حالا وی امروز و فردا را روز سرنوشت توصیف کرده است.

 عبدالملک الحوثی، طی امروز یکشنبه و فردا گام های پایانی انقلاب مسالمت آمیز خود علیه دولت ناکارآمد کنونی در یمن را برمی دارد. رهبر الحوثی ها اعلام نکرده که پس از این مرحله، چه مرحله ای آغاز خواهد شد اما بر مسالمت آمیز بودن خیزش مجدد مردم یمن در صنعا تاکید کرد. روز جمعه نیز مردم یمن در صنعا پایتخت کشور تظاهرات میلیونی علیه دولت ناکارآمد برگزار کردند.

همچنین منابع یمنی از برگزاری تظاهرات در دو استان صعده و حدیده همزمان با ادامه اعتراضات در صنعا خبر دادند. این در حالی است که با اعلام تشدید تظاهرات در اردوگاه خیابان فرودگاه در صنعا، منابع یمن از تشدید تدابیر امنیتی برای سرکوب این تجمعات اعتراضی خبر دادند.

خبر دیگر اینکه، تداوم درگیری ها در استان الجوف در شمال شرق پایتخت یمن در روز جمعه به کشته شدن دست کم 20 نفر منجر شد.

سعودی ها دست به کار شدند

روزنامه سعودی عکاظ با بزرگنمایی توانمندی القاعده در پایتخت یمن از نفوذ این تروریست ها و خودروهای بمب گذاری آنها به صنعا خبر داد.

تروریست های القاعده مترصد فرصتی هستند تا از تحرکات الحوثی ها برای ایجاد هرج و مرج در پایتخت یمن سوءاستفاده کنند. تحلیل گران بر این باورند که تروریست های القاعده با تحریک سعودی ها قصد حمله به تاسیسات دیپلماتیک و سفارتخانه های خارجی در جهت ایجاد هرج و مرج در صنعا را دارند.

جدید ترین مطالب سایت