فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ناگفته‌های عروس انگلیسی داعش

سفر مخفیانه یک دختر انگلیسی به سوریه برای ازدواج با داعشی ها توجه رسانه های غربی را به خود جلب کرد. این دختر در خانواده ای مسلمان و ثروتمند بود و در مدرسه خصوصی تحصیل می کرد؛ اما ناگهان ناپدید شد و برای پیوستن به صف داعشی ها مخفیانه به سوریه سفر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، هدف از سفر این دختر انگلیسی به سوریه، ازدواج با یکی از اعضای داعش و پیوستن به اعضای این گروهک عنوان شده است.

ناگفته‌های عروس انگلیسی داعش

خانواده این دختر می گوید: دخترمان فردی عادی بود. ما نمی دانیم چگونه سوار هواپیما شد؛ در حالی که هیچ  کدام از اتوبوس های لندن را نمی  شناخت.

پدر این دختر هم به «سی ان ان» عربی، گفت: ما خانواده مسلمان معتدلی هستیم. من از دخترم خواستم که به خانه بازگردد؛ اما او به من گفت که تو را در روز قیامت خواهم دید. من می خواهم شهید شوم تا دست تو را بگیرم و به همراه تو وارد بهشت شوم.

شبکه «سی ان ان» از این دختر با عنوان «عروس داعش» نام می برد. خانواده وی اعتراف می کند که افراط  گرایی از طریق اینترنت به دخترش نفوذ کرده است. آنها می گویند برای آخرین بار او را در حالی که کتاب های درسی اش را در دست داشت دیده اند.

این دختر همچنین عکس هایی از قرآن و اسلحه را در صفحه وبلاگ خود منتشر کرده است. او از مسلمانان انگلیسی خواست به اقداماتی مانند «انفجاری در بوستون آمریکا» و «حمله به یک نظامی انگلیسی در لندن» دست بزنند.

مادر این دختر هم در حالی که گریه می  کرد از طریق «سی ان ان» خطاب به فرزندش از او خواست که به خانه بازگردد.

جدید ترین مطالب سایت