فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افشای تشکیل سازمان صهیونیستی ربایش و قتل کودکان فلسطینی

برخی مطبوعات و رسانه های فلسطینی از وجود سازمانی صهیونیستی خبر دادند که کودکان فلسطینی را در مناطق اشغالی ربوده و به قتل می رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از روزنامه کل العرب  اعلام کرد: یک گروه تبهکار به سرپرستی یک صهیونیست فرانسوی تبار که به تازگی به سرزمین های اشغالی فلسطین آمده است، برای ربودن کودکان تشکیل شده است .

این صهیونیست فرانسوی از جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه استفاده کرد و با نشان دادن تصاویر کودکان خان یونس و با وانمود کردن اینکه برای یک انجمن طرفدار فلسطین کار می کند از مساجد فرانسه کمک مالی جمع آوری کرد و هنگامی که مشخص شد وی رئیس یک گروه تبهکار حامی صهیونیست ها بوده است، از فرانسه به یک کشور اروپایی فرار کرد و از آنجا وارد فلسطین اشغالی شد.

وی در مناطق اشغالی برای جمع آوری اطلاعات درباره شهروندان عرب و درباره تیم ورزشی ساخنین، به سازمان بیتار القدس نزدیک شد و برنامه ریزی برای عملیات سوء قصد به جان بازیکنان و طرفداران این تیم را آغاز کرد.

روزنامه کل العرب در ادامه مطلب خود در اینباره نوشت:« رئیس این سازمان تبهکار، گروه خود را با به کار گیری افراد مسلط به زبان عربی و فرستادن آنان به شهرها و روستاهای عرب زبان شمال سرزمین های اشغالی، اطلاعات لازم برای ربودن کودکان را هنگام ورود به مدرسه جمع آوری می کنند.»

افشای تشکیل سازمان صهیونیستی ربایش و قتل کودکان فلسطینی

به نوشته این روزنامه،  این سازمان تبهکار برای ربودن کودکان، ابتدا آنها را بیهوش و سپس به داخل خودروهای خود هدایت  و در نهایت  به قتل می رساند.

بر اساس این گزارش، تاکنون چندین کودک به همین شیوه در سرزمین های اشغالی فلسطین ناپدید شده اند.

جدید ترین مطالب سایت