فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سیزده فوتبالیست متقلب در راه تیم های نظامی

سازمان نظام وظیفه که از تخلفی عمده در دریافت کارت های تقلبی پایان خدمت پرده برمی دارد اعلام کرده است که سربازان متخلف به تیم های نظامی راه یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در این بیانیه اعلام شده، 13 نفر با مدارک تقلبی اقدام به اخذ کارت پایان خدمت کرده اند که حالا با باطل شدن مدارکشان، باید دوباره به خدمت سربازی برگردند و زیر پرچم دو سالی را بگذرانند.

سازمان نظام وظیفه نام این افراد را اعلام نکرده، اما دیر یا زود اسامی افرادی که اقدام به دریافت کارت پایان خدمت با مدارک تقلبی کرده بودند، اعلام می شود. نکته جالب این است که این افراد باید به استخدام تیم های نظامی دربیایند و جالب اینکه دو تیم تراکتورسازی و ملوان در لیگ برتر و تیم های فجر و نیروی زمینی در لیگ دسته اول، می توانند انتخاب این بازیکنان باشند. این در حالی است که فهرست دو تیم تراکتور و ملوان حداکثر برای جذب سه یا چهار نفر از این بازیکنان، جا دارد.

معضل دریافت کارت پایان خدمت تقلبی حالا مسئله ای مهم برای فوتبال ایران است که باید برای رفع آن همت بگمارند. با توجه به اینکه فوتبالیست ها از این به بعد به شدت زیرنظر خواهند بود، چاره ای جز رفتن به سربازی ندارند و این آغاز مشکل برای تیم های سازنده است.

جدید ترین مطالب سایت