لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قرارداد دایی مانع از تغییر و تحول در کادرفنی نیست

سخنگوي باشگاه پرسپوليس از تشکيل جلسه هيات مديره اين باشگاه ابراز بي اطلاعي کرد و مدعي شد که هنوز رئيس هيات مديره باشگاه دستوري براي تشکيل جلسه مديران پرسپوليس نداده است.

هموطن: خواجه وند در گفت و گو با "ورزش سه" در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد که یکی از آنها مربوط به تغییر احتمالی علی دایی می شود. 

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال خبرنگار "ورزش سه" که آیا تنها مانع بازدارنده مدیریت باشگاه پرسپولیس برای تغییر و تحول در کادرفنی و برکناری علی دایی مبلغ بالای قرارداد اوست یا نه چنین گفت: نه! اصلا و ابدا چنین نگاهی به این قضیه وجود ندارد، یعنی اصلا مانع بازدارنده برای تغییر و تحول در کادرفنی پرسپولیس آن فاکتورهایی که در ذهن بسیاری از دوستان می باشد، نیست. بلکه دلیل اصلی ادامه همکاری ما با آقای دایی این است که همچنان معتقدیم ایشان بهترین فرد برای هدایت پرسپولیس بوده و بهترین گزینه هستند تا این تیم بزرگ را از شرایط فعلی خارج کنند. اتفاقا ما طی چند هفته گذشته در رسانه ها رصد کردیم که خیلی ها مدعی شدند مبلغ بالای قرارداد دایی باعث می شود تا او همچنان سرمربی پرسپولیس باقی بماند. اما به شخصه معتقدم که اصلا چنین مانعی وجود ندارد و دلیل اصلی ادامه همکاری ما با آقای دایی این است که ایشان همچنان بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس هستند.

خواجه وند ادامه داد: ما قبول داریم که شکست بدی را مقابل تراکتورسازی متحمل شدیم و باخت بسیار تلخی بود. ما متوجه هستیم که هواداران بابت این شکست چقدر ناراحت و دلخور هستند. بالاخره ما از فضای خارج به درون مجموعه پرسپولیس نیامدیم و همگی قبلا طرفدار این تیم بوده ایم. اما واقعیت اصلی این است که برای هر تغییر و تحولی باید با اندیشه عمل کرد و پرسپولیس از سایر باشگاه های ما تجارب تلخی را بابت تغییرات شتابزده پشت سر گذاشتند. اما موضوع این است که ما تا به حال تغییر و تحول پرسپولیس فکر نکرده ایم و معتقدیم پرسپولیس از این وضعیت خارج خواهد شد و علی دایی بهترین فردی است که می تواند پرسپولیس را از این وضعیت خارج کند.

«متر و ملاک آنالیز دایی در باشگاه پرسپولیس چیست! چرا که عملا دیده می شود باشگاه پرسپولیس هیچ گروه یا کمیته فنی ای ندارد که کار علی دایی و کادرفنی پرسپولیس را آنالیز کرده و به این نتیجه برسد که او باید بماند یا برود؟» خواجه وند در پاسخ به این سوال بیان کرد: نه اینطور هم نیست باشگاه مشاورهای خاص خودش را دارد، ضمن اینکه ما کمیته فنی داریم و آقای عبدی به عنوان یکی از کارشناسان خبره فوتبال ایران در این کمیته حضور دارند. آقای عابدینی همچنان هستند، آقای رحیمی به عنوان یک مدیرعامل ورزشی که چندین سال تجربه مدیریت ورزشی داشته اند تمام مسائل را زیرنظر دارند. آقای زادمهر که پیشکسوت پرسپولیس هستند کاملا بر مسائل احاطه دارند ضمن اینکه آقای استیلی هم بودند که البته حالا نیستند و در باشگاه راه آهن مشغول خدمتند بنابراین اینطور هم نیست که هیچ فرد یا کمیته فنی آگاه به مسائل فوتبالی در باشگاه وجود نداشته باشند.

خواجه وند ادامه داد: مطمئن باشید اگر یکی از حملات ما تبدیل به گل می شد این نگاه ها وجود نداشت و شرایط به کل عوض می شد. من می بینم که خیلی از دوستان و چهره های خبره فوتبال ما به تعویض های آقای دایی انتقاد می کنند. این در حالی است که بهترین فرد برای تصمیم گیری در مورد جابجایی بازیکنان شخص سرمربی است که در طول هفته از نزدیک با فراز و نشیب های فنی و روحی بازیکنان در تماس است. بنابراین تشخیص آقای دایی برای این تعویض ها بسیار ارجح تر از افرادی است که از بیرون به این مسائل نگاه می کنند. به هر حال فوتبال از این فراز و نشیب ها بسیار زیاد دارد و امیدوارم از این پس پرسپولیس روی خوش آن را ببینند.

سوال دیگری که از خواجه وند داشتیم در مورد این قضیه بود که آیا تشکیل جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به نقد شدن چک اسپانسر یا خواست علی دایی ارتباط دارد یا نه چرا که این دیدگاه در بین کارشناسان فوتبال وجود دارد از زمانی که علی دایی در جلسه 2 هفته قبل هیات مدیره باشگاه شرکت کرد، هیات مدیره فوتبال دیگر تشکیل جلسه ندادند؛ سخنگوی باشگاه پرسپولیس در این باره توضیح داد: تشکیل جلسات ما هیچ ارتباطی به اسپانسر و حضور قبلی آقای دایی نداشته و ندارد، همانطور که گفتم از همان ابتدا قرار بود جلسات هیات مدیره هر 2 هفته یک بار تشکیل شود و آن هم با تشخیص رئیس هیات مدیره که دستور جلسه ای برای تشکیل جلسه هیات مدیره داشته باشد و اگر هم می بینید جلسات تشکیل می شود یا گاهی اوقات نمی شود فقط و فقط به همین دلیل است.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت