لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

یکه‌تازی موسوی، معروف و قائمی در بین بهترین‌ها

معروف ، موسوي و قائمي بعد از پايان دور چهارم جام جهاني در لهستان همچنان در بخش هاي مختلف در صدر قرار دارند.

هموطن: به گزارش "ورزش سه" تیم والیبال ایران توانست در دورچهارم علاوه بر بردن بلژیک ، صعود به دور بعد را جشن بگیرد. بعد از پایان بازی های دور چهارم بهترین های هر بخش در طول 4 بازی همه ی تیم ها از سوی فدراسیون جهانی والیبال معرفی شدند.

محمد موسوی ؛ بهترین دفاع کننده 

سید محمد موسوی عراقی همچنان در صدر بهترین دفاع کننده های روی تور قرار دارد.موسوی با میانگین 1.29 دفاع در هر ست با اختلاف زیادی نسبت به مارکوس آلمانی در صدر قرار دارد.مارکوس با میانگین 1.0و ژنگ چینی با میانگین 0.93 دفاع در هر ست در رده های دوم و سوم قرار دارند.

سعید معروف ؛ بهترین پاسور 

میرسعید معروف نیز در بین پاسورهای حاضر در جام جهانی با میانگین 10.71 اقدام عالی در هر ست همچنان پیشتاز است.فرانک بلژیکی با میانگین 9.50 و کاراسکو پاسور ونزوئلا با میانگین 9.31 در رده های بعد قرار دارند.

فرهاد قائمی ؛ بهترین دریافت کننده 

فرهاد قائمی با میانگین % 60.00 درصد تاثیر گذاری در دریافت همچنان اول است.موریلوی برزیلی با % 55.70 در رده دوم است و رده ی سوم در اختیار یک ایرانی دیگر قرار دارد.فرهاد ظریف نیز با میانگین % 54.43 در رده ی سوم بهترین دریافت کننده های جام قراردارد و حضور دو ایرانی در جمع سه بازیکن برتردریافت کننده می تواند حاکی از موفقیت شاگردان کواچ در دریافت های اول باشد.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت