فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اختلال در شبکه تلفن‌ همراه ادامه دارد

کاربران تلفن همراه به ویژه مشترکان همراه اول با اختلال  در خطوط خود مواجه شدند و بسیاری از مشترکان از تشدید این اختلال ها طی ساعات پایانی روز گذشته و امروز گلایه می کنند.

هموطن: مشترکان همراه اول با اختلال های شدیدی در تماس های وروردی و خروجی تلفن همراه خود مواجه شده اند.

بیشترین گلایه ای که مشترکان در نقاط مختلف  تهران از این اختلال داشته اند برقراری تماس بدون صوت است که امروز این اختلال تشدید شده است؛ در عین حال در هنگام تماس خروجی پیش از آنکه ارتباطی با مقصد برقرار شود،  ارتباط اشتباهی وصل می شود.

گرچه گفته می شود تغییر سیستم ها  به 3G علت اصلی بروز این اختلال هاست اما مشترکانی که برای رهایی از این اختلال های اخیر صرفا از شبکه 2G استفاده می کنند هم با این مشکل مواجه بوده اند.

در روزهای اخیر وزیر ارتباطات  بروز این اختلال ها را قابل پیش بینی دانسته و گفته بود:  در زمانی که پروانه ارائه نسل سوم ارتباطی به این اپراتورها داده شد، به صورت علنی اعلام کردند که با توجه به این که در کل کشور یک سیستم بزرگ در حال جایگزینی سیستم قدیمی است مردم باید برخی مشکلات را در این زمینه تحمل کنند.

واعظی با بیان این که در هر شهری که نسل سوم ارتباطی ارائه می شود، لازم است سیستم های اینترنتی تغییر کند، افزود: تغییر سیستم ها باعث به وجود آمدن اختلالاتی می شود با این حال مردم باید بدانند که این اختلالات موقت است و برای اصلاح و ارتقاء اینترنت به نسل سوم ضروری است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس،بر اساس این گزارش مشخص نیست که این اختلال ها تا چه زمانی ادامه  خواهد داشت و هنوز در این زمینه از سوی اپراتور اطلاع رسانی  صورت نگرفته است.

منبع خبر: .eghtesadonline

جدید ترین مطالب سایت