لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعلام مشمولان جدید دریافت سبد غذایی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آخرین وضعیت اجرای طرح توزیع بسته های امنیت غذایی برای نیازمندان خبر داد و گفت: در حال شناسایی گروه های در معرض فقر غذایی هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر علی ربیعی درباره آخرین وضعیت اجرای طرح توزیع بسته های امنیت غذایی گفت: مشمولان سبد امنیت غذایی از 7.5 به 10 میلیون نفر افزایش پیدا می کنند وروند شناسایی گروه های جدید مشمول دریافت بسته های امنیت غذایی طی دو ماه آینده کامل خواهد شد.

وی افزود: طی یک تا دو ماه آینده جمع آوری اطلاعات و روند شناسایی مشمولان جدید کامل خواهد شد. بانک های اطلاعاتی در کشور کامل نیستند و تلاش کردیم تا در این مدت به بانک های اطلاعاتی مربوط انسجام دهیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این گفته بود: سیاست دولت در توزیع سبد کالا به  صورت عمومی با سیاستی که در طرح حمایت غذایی دنبال می کند، متفاوت است و هدف اصلی دولت از توزیع بسته امنیت غذایی، مبارزه با فقر و توجه به موضوع سلامت افراد مطابق با بند 6 سیاست های سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است. تعداد دفعات اجرای طرح حمایت غذایی متناسب با تعداد خانوارهای آسیب پذیری که شناسایی شوند، مشخص خواهد شد اما طبق پیش بینی ها حداقل چهار بار در سال این طرح به اجرا درخواهد آمد.

توزیع بسته های حمایت غذایی به طور رسمی از اوایل تیرماه آغاز شد و در این مرحله قرار بود بیش از هفت میلیون نفر در قالب دو میلیون و 800 هزار خانوار بسته امنیت غذایی دریافت کنند. بر این اساس کارت اعتباری در اختیار افراد قرار می گیرد تا بتوانند به فروشگاه ها مراجعه و مواد غذایی ضروری خود را خریداری کنند. این مبلغ از 30 هزار تومان برای یک نفر آغاز و تا سقف 120 هزار تومان افزایش می یابد.

جدید ترین مطالب سایت