لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ادعاهای اوباما درباره حمله به داعش فقط در عراق نه سوریه

رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه ان.بی.سی بار دیگر مدعی حمله آمریکا به نیروهای داعش در عراق شد، ولی نه تنها از مبارزه با تروریسم در سوریه سخن نگفت، بلکه بدون توجه به پیروزی اسد در انتخابات اخیر سوریه به بیان ادعاهای همیشگی علیه وی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از فارس، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه ان بی سی گفت: من می خواهم مردم آمریکا بدانند که ماهیت تهدید داعش را متوجه شده و بدانند که ما قادر به مقابله با آن هستیم.

وی گفت: مرحله بعدی اقدام آغاز برخی تهاجمات است، من می خواهم همه بدانند که هیچ تهدید فوری علیه خاک آمریکا وجود ندارد.

وی تاکید کرد که نیروی زمینی به خاک سوریه اعزام نمی کنیم اما حق محافظت از اتباع آمریکایی را برای خود محفوظ می داریم.

رئیس جمهور آمریکا ادامه داد؛  ما بخشی از ائتلاف بین المللی خواهیم بود که در حمایت از حملات زمینی سربازان ارتش عراق و کرد اقدام به حملات هوایی می کند.

تاکنون 9 کشور دیگر به عنوان اعضای این ائتلاف موافقت کردند. نخستین بار شاید کاملا مشخص است که مشکل موجود در کشورهای سنی منطقه که خیلی از آنها متحد ما هستند، ایران نیست. و این تنها موضوع شیعه- سنی نیست.

اوباما افزود: اعزام نیروی نظامی به خاک عراق اشتباهی بزرگ و عمیق است و من نمی خواهم درباره این موضوع سخنرانی کنم.

وی همچنین بدون  توجه به  پیروزی بشار اسد در انتخابات اخیر ریاست جمهوری سوریه مدعی شد: رویکرد ما به اسد همچنان از مسیر اقدامات او می گذرد؛ استفاده از سلاح شیمیایی علیه مردمش، شلیک بمب روی کودکان بیگناه مشروعیت را از او سلب کرده است، البته وقتی موضوع سیاستگذاری و خط مشی ما در قبال ائتلاف(مقابله با داعش) مطرح می شود تمرکز ما روی داعش است.

جدید ترین مطالب سایت