فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ابراز نگرانی سازمان ملل از آوارگی۸ میلیون سوری

از ابتدای نا آرامی ها در سوریه در مارس ۲۰۱۱ شمار کمی از سوری ها به قاره اروپا راه یافته اند و از ۱۲۳ هزار و۶۰۰ نفری آنان که از کشورهای اروپایی درخواست پناهندگی کرده اند، بیشترین درخواست ها به سوئد و آلمان تسلیم شده است.

هموطن: کمیسر عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان ، گفت، 8 میلون پناهنده سوری  از سال 2011  در کشورهای مجاور ساکن شدند که  به بحران بزرگی برای این کشورها تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، "آنتونی گوترس " کمیسر عالی  سازمان ملل متحد در امور پناهندگان ، در نشست وزیران خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در قاهره  گفت : 8 میلون پناهنده سوری در کشورهای همسایه سوریه به بحران بزرگی برای این کشورها تبدیل شده است، زیرا شمار آنان بیش از حد توان رسیدگی این کشورها به آن ها است. 

ابراز نگرانی سازمان ملل از آوارگی۸ میلیون سوری

وی با بیان این که پناهندگان سوری در شرایط سختی قرار دارند و ما باید از آنان حمایت کنیم،  افزود: برای اینکه کشورهای همسایه سوریه بتواند به پناهندگان سوری رسیدگی کنند،  باید کمک های فراوانی به آنها ارائه کرد و مرزهای کشورها را برای پذیرفتن پناهندگان سوری باز گذاشت. 

گوترس با یادآوری این که درگیری در عراق نیز سبب آواره شدن یک میلیون نفر شده است، و سازمان ملل پیشتر نیز بر ضرورت کمک به پناهندگان برای ورود به اروپا تاکید کرده بود، ادامه داد: از همبستگی بین المللی که با سازمان ملل متحد و ارائه کمک های انسان دوستانه ابراز می شود، استقبال می کنیم. 

وی با بیان این که پناهندگان فلسطینی نیز در شرایط دشواری قرار دارند، و بحران آنها برزگترین بحران در جهان است، بر ضرورت کمک و حمایت از آنها در سراسر جهان تاکید کرد.

از ابتدای نا آرامی ها در سوریه در ماه مارس 2011  شمار کمی از سوری ها به قاره اروپا  را ه یافته اند و کمیساریای عالی پناهندگان می خواهد که کشورهای این قاره 100 هزار نفر از آنان را بپذیرد.

گروههای تروریستی به ویژه داعش با حمایت غرب و برخی کشورهای عربی منطقه  در سوریه و عراق مرتکب جنایات هولناکی شده اند.

جدید ترین مطالب سایت