لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«کلید حل معضلات کشور، علم و فناوری است»

رئیس جمهور در روز دوم سفر به خراسان رضوی در جمع ایثارگران و نخبگان این استان حضور یافت و از طرح خط دو قطار شهری مشهد مقدس نیز بازدید کرد. حمایت و تضمین سرمایه  گذاری بخش خصوصی در طرح های عمرانی از جمله مترو، از...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر روحانی در دیدار ایثارگران استان خراسان رضوی، خدمت به ایثارگران و خانواده های آنان را وظیفه مهم دولت یازدهم برشمرد و گفت: قانون جامع ایثارگری برای حل مشکلات ایثارگران در این ماه یا ماه آینده اجرایی می شود.

رئیس جمهور از پرداخت بخشی از طلب ایثارگران خبر داد و گفت: بقیه نیز پرداخت می شود.

«کلید حل معضلات کشور، علم و فناوری است»

رئیس جمهور در جمع نخبگان و برگزیدگان خراسان رضوی هم کلید حل معضلات کشور را علم و فناوری دانست و از نقش علم در مقابله با فساد و مشکلات فرهنگی گفت.

«کلید حل معضلات کشور، علم و فناوری است»

رئیس جمهور در بازدید از طرح خط دو قطار شهری مشهد، با تشریح اقدامات دولت برای عمران و آبادانی خراسان رضوی گفت: دولت وظیفه دارد برای عمران و آبادانی مشهد مقدس، تسهیلات فراهم کند.

«کلید حل معضلات کشور، علم و فناوری است»

آقای روحانی «حمل و نقل»، «محیط زیست»، «تأمین آب»، «بافت های فرسوده» و «حاشیه  نشینی» را از مهم ترین مشکلات مشهد مقدس و خراسان رضوی دانست و افزود: حمایت و ارائه تضمین های لازم و یافتن  راه  هایی برای سرمایه  گذاری بخش خصوصی در طرح های عمرانی از جمله مترو، از مهم  ترین اقدامات دولت است.

جدید ترین مطالب سایت