لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چرا اوباما و جان کری از اسلام حمایت می کنند؟

تا پیش از این، کمتر کسی در غرب نام ایزدی ها را شنیده بود و شاید در میان مردم عادی، هیچکس نبود که نام بنی قریظه را شنیده باشد، اما اکنون هزاران سایت و رسانه درباره ایزدی ها و مصائبی که "اسلامگرایان افراطی" برایشان ساختند، داستان سرایی کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به موازات تبلیغات رسانه ای و تلاش برای مترادف کردن اسلام با وحشیگری که به لطف اقدامات تکفیری ها، تبدیل به ادعاهایی همراه با سند! شده، در روزهای اخیر فعالیت های بخش دیگری از این تهاجم رسانه ای، شدت یافته و وارد مرحله بعدی شده است.

در این محور از تبلیغات رسانه ای، نکوهش ها دیگر محدود به  داعش یا بوکوحرام نیست و اسلام در تمامیت آن مورد هجمه قرار می گیرد. چراکه سه سال است که تکفیری ها یا همان "شبه نظامیان اسلامی" ، "گروه های مسلح اسلامی" و "مسلمانان افراطی" در بی بی سی، سی ان ان، فاکس نیوز، ان بی سی و ... فریاد می زنند که "نحن مسلمون" و در تریبون ها نیز، توضیح داده می شود که آنها به دنبال استقرار اسلام واقعی! و اجرای قوانین اسلام هستند.

ظاهرا ذهن های عقده دار از اسلام به این نتیجه رسیده اند؛ اکنون که با فریب آشکار رسانه ای، تمامیت دین آسمانی در ظرف داعش و بوکوحرام نمایانده شده، وقت شکستن و خرد کردن است.

چرا اوباما و جان کری از اسلام حمایت می کنند؟

در هفته های اخیر، به ویژه پس از نمایش سوال برانگیز داعش در کشتن خبرنگار امریکایی و انتشار فیلم این وحشیگری، اظهارات و مطالبی به مراتب موهن تر از سخنان جنجالی پاپ بندیکت که اسلام را دین شمشیر توصیف کرده بود، از زبان چهره های مطرح غربی در رسانه ها منتشر شده که در اغلب آنها، نه تنها تمامیت اسلام و مسلمانان، بلکه به طور مستقیم، شخص پیامبر رحمت و مهربانی (ص) و صحابه بزرگوار ایشان هدف بغض و کینه زبان ها و قلم های فاسد قرار گرفته اند.

تا پیش از این، کمتر کسی در اروپا و امریکا نام ایزدی ها را شنیده بود و شاید در میان مردم عادی غرب، هیچکس نبود که نام بنی قریظه را شنیده باشد، اما اکنون هزاران سایت و رسانه درباره ایزدی ها و خبر کشته شدن مردان آنها به دست "اسلامگرایان افراطی" و به بردگی گرفتن زنان و کودکانشان داستان سرایی کرده اند.

اما بخش دردناک تر ماجرا زمانی است که پس از چندین هفته تبلیغ درباره مصائب ایزدی ها و مسیحیان، در فاز دوم تبلیغات رسانه ای، تاکید می شود که "آنچه دولت اسلامی با ایزدی ها می کند، همان کاری است که در زمان صدر اسلام، با یهودیان بنی قریظه شد"!

چرا اوباما و جان کری از اسلام حمایت می کنند؟

دو روز پیش، تلویزیون آلمان، که زمانی به احترام یا از بیم میلیون ها شهروند مسلمان، بخاطر پخش ناخواسته سخنان یک نویسنده مصری الاصل از مردم عذرخواهی کرده و حتی از این نویسنده به علت فریب مسئولان برنامه شکایت کرده بود، دیشب همین شخص را به یک برنامه پربیننده زنده اجتماعی، هنری دعوت کرد و جمله او را که گفت: "داعش همان کاری را می کند که محمد (ص) و پیروانش می کردند" چندین بار همراه با سوت و کف تماشاچیان پخش کرد. اگرچه دختر محجبه و مسلمان طرف مناظره، بخوبی به این اتهامات پاسخ داد، اما تلاش زد دی اف برای القا مسلمان بودن داعشی ها جای سوال داشت.

در روزهای گذشته، ده ها مورد از این سخنان و القائات در رسانه های مختلف منتشر شده اما، از سوی مدعیان تبلیغ اسلام، که تا پیش از این، حتی درباره کولر و زمین چمن و مرغ سوخاری نیز ساکت نمی نشستند و فتوا می دانند، صدایی برنخواسته و بجای آنها، باراک اوباما رئیس جمهور امریکا به دفاع از اسلام برخواسته و تاکید کرد که داعش نماینده هیچ دینی نیست.

جان کری وزیر خارجه امریکا نیز، در همان روز تصریح کرد؛ "داعش چهره واقعی اسلام نیست"، اما به نظر می رسد شیوخ مدعی اسلام، چه ماشین های صدور فتوای وهابی و چه اساتید الازهر مصر، هنوز در فضای به هم ریخته سیاسی کشورهای خود، منگ هستند و نتوانسته اند موضع مشخصی نسبت به کسانی که تا دیروز، اغلبشان آنها را مجاهدان راه خدا توصیفشان می کردند، اتخاذ کنند.

کارشناسان اندیشکده های غربی، تاکید دارند که مرام داعش، منطبق بر وهابیت است و به همین علت، حکام وهابی، حتی در شرایط احساس خطر و مواجه شدن با تهدید مستقیم نیز، قادر به اتخاذ تصمیم برای مقابله با تکفیری ها نخواهند بود، اما مقامات امریکایی که عزم جدی برای فرستادن سربازانشان برای جنگ با داعش ندارند، ترجیح می دهند، دولت هایی که در معرض تهدید مستقیم تکفیری ها قرار دارند، این مسئولیت را بردوش بگیرند تا همزمان، منافع امریکا نیز حفظ شود. به همین علت مقامات امریکا تلاش می کند در یافتن مسیر و جهت گیری به سیاستمداران بدوی و متحدانش در منطقه کمک کنند و آنها را به تحرک وادارند.

بدون راهنمایی های مقامات امریکایی نیز، اکثریت قریب به اتفاق مسلمانان، داعش و سایر شاخه های القاعده را اراذل و اوباش،وحشی، روانی، قاتل مسلمانان و ضد دین می دانند وحتی نیازی به اعلام برائت از آنان نمی بینند و همین امر باعث شده در برابر هجمه های مستقیم به اسلام نیز واکنش جدی نشان ندهند.

این در حالی است که برخی شیوخ وهابی با مغلطه و دلایل سطحی، همچنان به اسلامی بودن عملکرد داعش تاکید می کنند و نگاهی به تاریخ نشان می دهد، که غفلت در برابر چنین روندی، می تواند شرایطی پیش آورد که پس گرفتن پرچم اسلام از دست اراذل، بسیار دشوار شود.

چرا اوباما و جان کری از اسلام حمایت می کنند؟

با برنامه و توطئه، یا بدون برنامه و طراحی، آنچه که مشاهده می شود، حکایت از آن دارد که از زمانی که اندیشمندان غربی دریافتند موج گرایش جوانان به اسلام، یک مد زودگذر اجتماعی نیست و هشدارهای واتیکان و نتایج تحقیقات سازمان ها و مراکز مطالعات استراتژیک مبنی بر اسلامی شدن اروپا طی 20 سال آینده کاملا جدی است، وهابیت و تکفیری های دست پرورده صهیونیسم، رسانه های جریان ساز غربی و موثرتر از همه، امکانات و ابزار بی نظیر پنتاگون، یعنی اینترنت و شبکه های اجتماعی و مخابراتی مرتبط با آن، بکار گرفته شدند تا پروژه اسلام هراسی با جهشی بزرگ، یک بار برای همیشه، پرونده های متعدد دردسرهای اسلام برای طالبان اربابی بشریت را ببندد و فطرت حقیقت جوی جوانان را از نزدیک شدن به این راه آسمانی دور نگه دارد.

پیرو همین روند بود که طی سه سال اخیر، تمام رسانه های جریان ساز غربی که کامنت یک پسربچه دانش آموز برای همکلاسی اش را به علت وجود کلمه بمب در آن، حذف کرده و از نهادهای امنیتی می خواستند، خانواده این دانش آموز را به اتهام فراهم ساختن بستری برای ترویج تفکرات تروریستی زندانی و مجازات کنند، همزمان و بطور ناگهانی تبدیل به تریبون تکفیری ها شدند و از انتشار هیچ مطلب و تصویری از وحشیگری ها به نام "مسلمانان متعصب" دریغ نکردند و نمی کنند، اما هر تصویر و مطلب دیگری که جنایتکارش، ظاهری اروپایی داشته باشد، به سرعت حذف می کنند.

جدید ترین مطالب سایت