فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"سیاستی که امنیت جهانی را به خطر می اندازد"

نماینده دایم روسیه در سازمان ملل متحدگفت:سیاست تغییر دولت ها از طریق نظامی که واشنگتن به دنبال آن است، امنیت جهانی را به خطر می اندازد.مسکو تاکید کرده این جغرافیای سیاسی خشن به ویژه سیاست بی حساب و کتاب تغییر نظام ها ممکن است عواقب وخیمی داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از راشاتودی، ویتالی چورکین که روز یکشنبه با شبکه تلویزیونی «روسیه 1» مصاحبه می کرد، افزود: اوضاع به وجود آمده در خاورمیانه و آفریقا دچار آشوب مفرطی شده است.

نماینده روسیه در سازمان ملل تصریح کرد: در لیبی همه چیز فرو پاشیده و این کشور به سقوط آزاد دچار شده است. تاثیر این ناامنی در مالی نیز دیده می شود. اتحاد آسیای مرکزی هم خودبخود منحل شده و جنوب سودان هم که با حمایت آمریکا استقلال خود را کسب کرده بود در ورطه جنگ داخلی افتاده است، به گونه ای که نیروهای داخلی آن آماده همکاری با یکدیگر نیستند.

این دیپلمات برجسته روس ادامه داد: داعش چالشی بی سابقه است و بازتاب دهنده بی ثباتی در عراق... چون آمریکایی ها در عراق کاری را که دلشان خواست انجام دادند.

چورکین افزود: این نمونه ها فرضیه روسیه را ثابت می کند؛ جایی که مسکو بارها تاکید کرده که این جغرافیای سیاسی خشن به ویژه سیاست بی حساب و کتاب تغییر نظام ها ممکن است عواقب وخیمی در پی داشته باشد.

 

جدید ترین مطالب سایت