لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رکورد پرسپولیس با 14 شکایت در فیفا

پرونده هاي در جريان پرسپوليس در کميته انضباطي فيفا به عدد 14 رسيد!

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، با شرايط موجود مي توان سرخپوشان تهراني را مي توان فعال ترين تيم ها در کميته انضباطي فيفا دانست.

پرسپوليسي ها در حال حاضر با 14 پرونده که شامل پرونده ژوزه مانوئل و سه تن از دستيارانش، سکوبرت، ولاتکو، مارکو سپانوويچ، ممدو تال، هروه اوساله بعنوان شاکي و مانوئل و سه دستيارش و ممدوتال به عنوان متشاکي مجموعا 14 پرونده در فيفا دارد و روزهاي شلوغي براي کارمندان آن به وجود آورده است!

ممدوتال، مدافع بورکينافاسويي سابق پرسپوليس ادعا کرده 120هزار دلار از اين تيم طلبکار است و ولاتکو و مارکو نيز ادعاي 50هزار دلاري خود را طبق شکواييه اي به فيفا ارجاع داده اند. سکوبرت نيز به عنوان شاکي بعدي پرسپوليس از اين تيم به دليل عدم پرداخت 25 دلار شکايت کرده است.

البته پرسپوليس هم بيکار ننشسته است و در دفاعيه اي ادعاي مربي  پرتغالي و دستيارانش را رد کرد و مدعي است با توجه به مدارک موجود در رابطه با جرايم و کسر قرارداد، آنها مبلغ کمتري از اين باشگاه طلب دارند. شنيده مي شود مارکو سپانوويچ که در فصل گذشته با نظر علي دايي به اين تيم ملحق شد و شماره هشت اين تيم را هم بر تن کرده لايحه اي 40 صفحه اي عليه پرسپوليس به فيفا ارجاع داده است!

بايد ديد در شرايطي که سرخپوشان در ليگ شرايط مناسبي ندارند و بازيکنان اين تيم بارها از مشکلات مالي گلايه کرده اند مسوولان اين تيم چه تمهيدي در قبال بدهي ها و شکايت بازيکنان و کادرفني سابق در فيفا مي انديشند.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت