لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آیا هواپیمای آمریکایی به اجبار جت های ایران در بندرعباس فرود آمد؟

فرمانده قراردگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا گفت: زمانی که این هواپیمای حامل ۱۰۴ سرباز آمریکایی و نانو قصد ورود به کشور را داشت به کمک سامانه های موشکی و راداری و جنگنده ، آنرا مجبور به نشستن در فرودگاه بندرعباس کردیم.

به گزارش «تیک»، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قراردگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در مراسم گرامیداشت روز پدافند هوایی که صبح امروز (دوشنبه) در دافوس برگزار شد درباره هواپیمای که اخیراً در بندرعباس مجبور به فرود شده بود، گفت: این هواپیما یک بوئینگ 737 بود که سیگنال نظامی می داد و ما بررسی کردیم این هواپیما با کد ایساف 04 در خاک افغانستان پرواز کرده بود و ماموریت نظامی انجام داده بود.

اسماعیلی درباره نحوه فرود اجباری این هوایپما که به گفته وی 104 سرباز ناتو و آمریکا در آن حضور داشتند، نیز گفت: زمانی که این هواپیما قصد ورود به کشور را داشت به کمک سامانه های موشکی و راداری و جنگنده های ارتش آن را مجبور به فرود در بندرعباس کردیم.

فرمانده قراردگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در عین حال با تاکید بر هوشیاری نیروهای مسلح نسبت به هر اقدام تجاوزکارانه، تصریح کرد: بعد از اینکه، هواپیما را به زمین نشاندیم، خلبان این هواپیما مجبور شد بنویسد خطا کرده و با معرف جعلی قصد عبور داشته است.

جدید ترین مطالب سایت