لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

متهم، همسرش را جا گذاشت و فرار کرد

زن و شوهر کرمانشاهی که با جعل بارنامه یک شرکت، محموله آبمیوه 200 میلیون تومانی سرقت کرده بودند، تحت تعقیب قرار گرفته و یکی از آنها دستگیر شد.

هموطن: جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در این باره به جام جم گفت: چند روز پیش ماموران انتظامی هنگام گشتزنی در یکی از محله های شهر مشاهده کردند، زن و مردی در یک خودروی سمند، در حال مشاجره با مرد جوانی هستند. ماموران با ظنین شدن، آنها را زیر نظر گرفتند و سرنشینان سمند که متوجه حضور پلیس در محل شده بودند، تغییر مسیر داده و بسرعت از محل فرار کردند.

سرهنگ کیومرث عزیزی افزود: تعدادی از ماموران به تعقیب آنها پرداختند و مرد جامانده در محل حادثه نیز بازداشت و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

این مرد در بازجویی، اظهارات متناقضی را بیان و هرگونه ارتباط با سرنشینان فراری خودروی سمند را انکار کرد. در ادامه ساعاتی بعد ماموران موفق به دستگیری یکی از دو سرنشین خودروی سمند که زن جوانی بود شده و او را به مرکز پلیس منتقل کردند.

این زن در بازجویی گفت: مردی که از صحنه حادثه گریخت، شوهرم بود و ما بارنامه یک شرکت را جعل و با معرفی خود به عنوان تحویدار یک شرکت به کارخانه ای در شهر تبریز رفته و یک محموله آبمیوه به ارزش 200 میلیون تومان را تحویل گرفته و به کرمانشاه منتقل کردیم.

متهم در ادامه عنوان کرد: پس از چند روز فردی را که با او مشاجره می کردیم، یافته و محموله سرقتی را به او فروختیم، اما او روز حادثه بر سر پرداخت بقیه پول با ما اختلاف پیدا کرد و می خواست محموله را به ما بازگرداند که شوهرم با تعقیب پلیس با جا گذاشتن من در خیابان، متواری شد.

در پی اظهارات این متهم، مرد مالخر نیز به خرید محموله سرقتی از متهم و شوهرش اعتراف کرد.

با صـدور قرار قانونی برای متهمان، آنها روانه بازداشتگاه پلیس شدند.

تحقیقات از متهمان برای مشخص شدن دیگر جرایمشان و دستگیری دیگر متهم فراری پرونده ادامه دارد.

منبع خبر: جام جم

جدید ترین مطالب سایت