لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سه نشان ایران در نخستین روز کشتی قهرمانی جهان

نخستین روز رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان با کسب یک نشان نقره و دو برنز برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نخستین روز رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان با کسب یک نشان نقره و دو برنز برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

در آغاز چهل و پنجمین دوره این رقابت ها که در تاشکند ازبکستان برگزار می شود ؛ در وزن 125 کیلو کمیل قاسمی ، پس از غبله بر اوکراین ، چین و ازبکستان به نیمه نهایی راه یافت .

سه نشان ایران در نخستین روز کشتی قهرمانی جهان

وی پس از پیروزی مقابل حاجی مراد گاتسالوف قهرمان نامدار جهان از روسیه به دیدار پایانی صعود کرد اما در این دیدار نتیجه را به طاها آکگول از ترکیه واگذار کرد و نشان نقره را بر گردن آویخت.

در وزن 57 کیلوگرم حسن رحیمی پس از غلبه بر  اسپانیا ، ازبکستان  ؛ در یکچهارم نهایی  ویکتور لِبِدوف کشتی گیر نامدار روس  را ضربه فنی کرد اما در نیمه نهایی به کره شمالی  باخت و در دیدار رده بندی بر تاکاهاشی از ژاپن غلبه کرد و نشان برنز گرفت.

در 86  کیلو گرم هم محمد حسین محمدیان در مرحله یک چهارم نهایی نتیجه را به کوبا  واگذار کرد و راهی جدول شانس مجدد شد. وی پس از پیروزی مقابل ژاپن در دیدار رده بندی بر عثمان اف از جمهوری آذربایجان چیره شد و دومین نشان برنز کشورزمان را بر گردن آویخت.

 در وزن 70 کیلوگرم ، مصطفی حسین خانی با یک پیروزی مقابل حریف بلغار و شکست برابر نماینده ازبکستان از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن کشی چهار وزن دوم هم امروز برگزار شد و طبق برنامه فردا در 61 کیلوگرم، مسعود اسماعیل پور در دور نخست با میکولا بلوتنجوک از اسلواکی مسابقه می دهد، در 65 ، سید احمد محمدی ابتدا با ماکسی میلیان اوسرلیتنر از اتریش دیدار می کند، در 74 ، رضا افضلی برابر گابور هاتوش از مجارستان به روی تشک می رود و در وزن 97 کیلوگرم،  رضا یزدانی نخستین کشتی خود را با سومیت از هند برگزار می کند.

جدید ترین مطالب سایت