لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

همایش علمای اسلام در حمایت از مقاومت فلسطین آغاز شد

همایش بین المللی دو روزه علمای اسلام در حمایت از مقاومت فلسطین در تهران آغاز شد . هم اکنون و در آغاز همایش علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حال سخنرانی است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همایش بین المللی دو روزه علمای اسلام در حمایت از مقاومت فلسطین با حضور آیت الله اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، علامه شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله، علامه شیخ احمد الزین رئیس شورای امنای تجمع علمای مسلمین و نمایندگانی از جنبش جهاد اسلامی و جنبش حماس و همچنین علمایی از کشورهای پاکستان، لبنان، عراق، فلسطین، تونس، سوریه، آذربایجان، تاجیکستان، هند، اردن، ترکیه، بحرین و دیگر کشورهای اسلامی برگزار شده است.

همایش علمای اسلام در حمایت از مقاومت فلسطین آغاز شد

مراسم  پایانی همایش نیز عصر فردا با سخنرانی دبیر کل اتحادیه دانشگاه های جهان اسلام، دبیر کل سازمان بین المللی اخوان المسلمین و آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می شود.

همایش علمای اسلام در حمایت از مقاومت فلسطین آغاز شد

در این همایش دو روزه به موضوعاتی از جمله چالش های کنونی فلسطین، مقاومت اسلامی در منطقه، تمامیت ارضی فلسطین، فلسطین و وظیفه اسلامی، فلسطین و نهادهای علمایی و نخبگانی از موضوعات است که در این همایش مورد بررسی قرار می گیرد و گزارشی نیز از اتحادیه علمای اسلام در این زمینه ارائه می شود.

جدید ترین مطالب سایت