لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عدام تکان‌دهنده با دستان بسته(۱۸+)

 پلیس ال پاسو با هدف قرار دادن دانیل سائنز، بدن ساز آمریکایی، با دستان بسته وی را به قتل می رسانند. این در حالی است که تصاویر ویدئویی منتشر شده، به هیچ وجه لزوم توسل پلیس به زور و شلیک گلوله به سائنز در بند را تأیید نمیکند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از خبرگزاری دانشجو، تصاویر ویدئویی منتشر شده از زندان آمریکا نشان می دهد افسر پلیس ال پاسو با هدف قرار دادن دانیل سائنز 37 ساله، بدن ساز آمریکایی، با دستان بسته وی را به قتل می رساند. 

عدام تکان‌دهنده با دستان بسته(۱۸+)

 پس از اینکه هیئت منصفه از محکوم کردن افسر پلیس ال پاسو سرباز زد، دادستان تگزاس ویدئو مذکور را به منظور آشکار شدن خشونت پلیس و اعتراض به عدم محکومیت وی منتشر کرد.

عدام تکان‌دهنده با دستان بسته(۱۸+)

 به گزارش دیلی میل، هیئت منصفه دادگاه منطقه ای 120 آمریکا اعلام کرده، درخواست پیگرد قانونی افسر پلیس خاطی قابل رسیدگی نیست. بنابراین دادگاه منطقه ای 120، اتهام جنایی جوز فلورس را دنبال نخواهد کرد.

به گزارش پلیس ایالتی آمریکا در مارچ 2013، افسران پلیس آمریکا سائنز را پس از درگیری در مرکز پزشکی دل سول دستگیری کردند.

بر اساس این گزارش، سائنز به جرم حمله به یک پلیس بازنشسته دستگیر شده بود. سائنز در زندان شرایط مناسبی نداشت و می باید به بیمارستان منتقل می شد. پلیس می گوید در مسیر انتقال به بیمارستان با پلیس درگیر و بر اثر اصابت گلوله کشته شده است. 

جدید ترین مطالب سایت