فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین وضعیت پرونده « سعید مرتضوی»

شاکیان پرونده تخلفات تامین اجتماعی با حضور در شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت خواستار ارجاع پرونده سعید مرتضوی مدیر عامل سابق تامین اجتماعی به وزارت اطلاعات به عنوان ضابط ویژه قضایی شدند.

خبرگزاری ایرنا: شاکیان پرونده تخلفات تامین اجتماعی با حضور در شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت خواستار ارجاع پرونده سعید مرتضوی مدیر عامل سابق تامین اجتماعی به وزارت اطلاعات به عنوان ضابط ویژه قضایی شدند.

مصطفی ترک همدانی در گفت و گویی افزود: صبح امروز سه شنبه به همراه دو تن دیگر از شاکیان این پرونده ( پیمان حاج محمود عطار و علیرضا دقیقی) به شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت مراجعه کردیم و از بازپرس پرونده درخواست کردیم پرونده برای انجام تحقیقات به وزارت اطلاعات به عنوان ضابط ویژه قضایی ارجاع شود.

این وکیل دادگستری و شاکی پرونده تامین اجتماعی ادامه داد: در این پرونده مباحث کلان مفاسد اقتصادی مطرح است و مطابق ماده 4 قانون مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی مصوب سال 90، وزارت اطلاعات صلاحیت رسیدگی به عنوان ضابط ویژه در اینگونه پرونده ها را دارد.

دهم شهریور ماه جاری سعید مرتضوی مدیر عامل سابق تامین اجتماعی و دادستان سابق تهران بر اساس احضار قبلی در شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت حضور یافت و در ارتباط به سه پرونده که یکی از آنها تخلفات تامین اجتماعی بود به سئوالات بازپرس پاسخ داد.

جدید ترین مطالب سایت