فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شکست بزرگترین پروژه موشکی صهیونیستها

سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد؛ آزمایش موشکی مشترک رژیم صهیونیستی و آمریکا برای شبیه سازی حملات موشکی بالستیک شکست خورده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خود پایگاه اینترنتی اسرائیل نشنال نیوز؛ ایگور کاناشنکوف  سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز سه شنبه اعلام کرد آزمایش سامانه ضد موشکی مشترک آمریکا و اسرائیل موسوم به پیکان 2 برای رهگیری موشک ها و شبیه سازی حملات موشکی بالستیک  با شکست روبرو شده است.

به گفته کاناشنکوف، روسیه موشکی را که باید با سامانه ضد موشکی ساقط می شد، سیصد کیلومتر آن سوتر در دریای مدیترانه یافته است.

پیشتر، منابع نزدیک به آزمایش موشکی به یک مبنع خبری عبری زبان اعلام کردند که آزمایش صورت گرفته تا حدودی موفق بوده است. منابع اسرائیلی اعلام کرده بودند مراحل پرتاب و رهگیری موشک بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته انجام شده است و نتایج آزمایش به وسیله مهندسین برنامه تحلیل می شود.

در این آزمایش، موشک آنکور (گنجشک) از روی دریای مدیترانه شلیک شده بود تا موشک پیکان 2 آن را رهگیری کند؛ به گفته روس ها، گنجشک بی آنکه آسیبی از پیکان ببیند، در دریا فرود آمده است.

سامانه دفاع موشکی پیکان برای مقابله با موشک های دوربرد قاره پیما است، طراحی شده است.

با وجودی که رژیم صهیونیستی بارها ایران را تهدید به حمله نظامی کرده است، برای مظلوم نمایی در جامعه جهانی، همواره خود را  در معرض حمله موشکی از سوی کشورهای مختلف از جمله ایران اعلام میکند.

جدید ترین مطالب سایت