لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعلام آمادگی روسیه برای حل بحران اوکراین

رئیس جمهور روسیه در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهور اوکراین بر آمادگی مسکو برای کمک به روند حل و فصل مسالمت آمیز بحران کی یف تاکید کرد .

به گزرش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ولادیمیر  پوتین در گفتگوی تلفنی با پترو پوروشنکو گفت: روسیه برای مشارکت در تلاش های بین المللی برای حل و فصل مناقشه اوکراین آمادگی دارد.

اعلام آمادگی روسیه برای حل بحران اوکراین

همزمان وزیر امور خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد : دولت اوکراین و مخالفان به سرعت مذاکرات درباره اوضاع شرق این کشور را آغاز کنند.سرگئی لاوروف افزود: «عمل به توافقنامه ها یکی از شرایط مهم برای حل وفصل پایدار هر گونه نزاع است.»

وی با بیان اینکه ما به دقت بر شرایط نظارت می کنیم، از استقرار سلاح های سنگین اوکراین در نزدیکی دبالتسفه ابراز نگرانی کرد. این شهر در ۷۰ کیلومتری شمال شرق دونتسک قرار دارد. گزارشها حاکیست : فرودگاه دونتسک دیروز عرصه تیراندازی  بوده است.

شورای شهر دونتسک اعلام کرد :  یک مدرسه و چند ساختمان مسکونی هدف گلوله های توپ قرار گرفتند. نیروهای ارتش اوکراین و مخالفان یکدیگر را به نقض مکرر آتش بس متهم می کنند.

دولت اوکراین و مخالفان جمعه گذشته پس از مذاکرات در مینسک پایتخت بلاروس توافق نامه آتش بس امضا کردند.

هدف از آتش بس پایان دادن به درگیری های شدید چهار ماهه در مناطق شرقی اوکراین است.خشونت های اوکراین پس از آن تشدید شد که دو منطقه دونتسک و لوهانسک  با برگزاری همه پرسی محلی با اکثریت آرا به جدایی از اوکراین رای دادند.

آمریکا و کشورهای اروپایی روسیه را به دست داشتن در بحران شرق اوکراین متهم می کنند، اما روسیه این ادعاها را رد می کند.

 

جدید ترین مطالب سایت