فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرکی: شرط من رضایت کرانچار بود

حسين فرکي ديروز بعد از توافق با مسئولان باشگاه سپاهان جايگزين کرانچار شد و امروز هم مراسم معارفه او برگزار شد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، مراسم معارفه فرکی امروز صبح پیش از بازی با پدیده در باغ فردوس برگزار شد و فرکی در خصوص انتخاب سپاهان در جمع بازیکنان گفت:

ارتباط خوب من و کرانچار موقتی نیست

در سال هاي اخير ديدارهايي با سپاهاني ها داشته ام، ما مربيان معمولاً ارتباطات خوبي با هم داريم و من و کرانچار نيز مستثنا نيستيم و چلنگر شاهد اين صحبت است.ارتباط خوب من و کرانچار موقت نيست و با جدايي او از سپاهان اين ارتباط به پايان نمي رسد و بايد گفت که ما هميشه از توانايي ها و تجربيات او در پيشرفت خود استفاده خواهيم کرد.

بعد از رضایت کرانچار پیشنهاد سپاهان را قبول کردم

شرط من براي جانشيني کرانچار رضايت او بود و زماني که اين موضوع را متوجه شدم و فهميدم که علاوه بر رضايت کرانچار، هواداران و مردم نيز راضي هستند پيشنهاد سپاهان را قبول کردم.

از قدیم به سپاهان تمایل داشتم

برخي من را گزينه تيم ملي معرفي مي کردند اين در حالي بود که من هيچ تمايلي به حضور در تيم ملي نداشتم، از قديم مايل بودم که در سپاهان کار کنم و همکاري با کرانچار افتخار من بود.

بعد از سال ها به مشهد می روم

سپاهان در جايگاه چهارم قرار دارد و به اين معنا نيست که فرصت ديگري ندارد. شرايط تيم ما همچنان خوب است و سعي مي کنيم براي بازگشت به نوار پيروزي ها و رسيدن به صدر جدول از همين امروز تلاش کنيم.سال ها است که به دلیل مشکلات نتوانسته ام به مشهد بروم و امیدوارم که امسال بتوانم با حضور در مشهد مقدس، به زیارت امام رضا(ع) بروم و نتیجه خوبی کسب کنم.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت