لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نصیحت موسسه کارنگی به اوباما درباره ایران/ پیش بینی نتیجه مذاکرات هسته ای

رئیس موسسه کارنگی گفت: ایران و آمریکا منافع متقابل و مشترکی در نابودی داعش دارند و توافق با ایران بزرگترین دستاورد اوباما در حوزه سیاست خارجی خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جسیکا تاچمن متیوز گفت : توافق با ایران یعنی، حل بسیاری از مسائل از جمله چندین دهه بی اعتمادی بین دو کشور است.

نصیحت موسسه کارنگی به اوباما درباره ایران/ پیش بینی نتیجه مذاکرات هسته ای

وی افزود: ایران جعبه ای است که  روی آن از نگاه برخی برچسب «محور شرارت» زده شده، اما باید گفت که برچسب های بسیار دیگری وجود دارد.

وی اضافه کرد: توافق با ایران بزرگترین دستاورد اوباما در حوزه سیاست خارجی خواهد بود.

به گفته ی رئیس بنیاد کارنگی، رژیم صهیونیستی با هر توافق هسته ای با ایرانی ها مخالفت می کند، اما این رژیم بدون حمایت آمریکا چیزی نخواهند بود و آنها این را خوب می دانند.

وی اضافه کرد: اعضای کنگره که  زیر نفوذ حامیان مالی خود هستند، زمانی که بحث توافق با ایران پیش می آید، موضعی سرسختانه دارند.

جسیگاه تاچمن متیوز گفت: ایران و آمریکا منافع متقابل و مشترکی در نابودی داعش دارند و هرگونه همکاری دو کشور در این باره، «رقص در سایه» خواهد بود و تاثیری بر مذاکرات هسته ای نخواهد گذاشت.

وی همچنین درباره مسئله هسته ای ایران  گفت، احتمال دستیابی به توافق هسته ای با ایران بر سر برنامه غنی سازی این کشور در بهترین حالت 60 درصد،  اما بیشتر نزدیک به 50- 50 است.

جدید ترین مطالب سایت