لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رئیس جمهور به تهران بازگشت

رئیس جمهور پس از پایان سفر ۵ روزه به دو کشور قزاقستان و تاجیکستان و رایزنی با مقامات کشورهای مختلف، شامگاه جمعه به تهران بازگشت.

هموطن: دکتر حسن روحانی در آخرین روز سفر خود با روسای جمهور روسیه، چین، افغانستان، ترکمنستان و وزیر امورخارجه هند دیدار و در مورد مهمترین مسایل دوجانبه و بین المللی به تبادل نظر پرداخت.

رئیس جمهور به تهران بازگشت

دکتر روحانی با اشاره به دیدارها و مذاکراتش با سران کشورهای قزاقستان و تاجیکستان در چارچوب روابط دو جانبه و همچنین با سران شانگهای و وزیر خارجه هند گفت:امیدوارم نتایج این سفر به نفع ملت ایران و کشورهای منطقه باشد.

رییس جمهوری، دیدارها و ملاقات های خود با سران کشورها را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: در این دیدارها علاوه بر مسایل دوجانبه در خصوص مسایل منطقه و بین الملل نیز بحث و بررسی شد.

دکتر روحانی روز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه در رأس هیات بلندپایه سیاسی و اقتصادی، کشور را به قصد سفری پنج روزه به قزاقستان و تاجیکستان، ترک کرد.

رییس جمهوری در سفر دو روزه به قزاقستان ت، ضمن دیدار با رییس جمهوری و نخست وزیر کشور میزبان، در همایش اقتصادی ایران و قزاقستان شرکت کرد و در برنامه ای دیگر در جمع دانشگاهیان قزاقستانی در دانشگاه آستانه حضور یافت.

شماری از اسناد و موافقتنامه های مشترک ایران - قزاقستان در حضور روسای جمهوری دو کشور به امضاء وزیران مربوطه رسید که عمده این اسناد در زمینه حمل ونقل بین المللی، نقشه راه همکاری های بازرگانی، صنعتی و تجاری میان ایران و قزاقستان و برنامه پنج ساله همکاری های وزارتخانه های خارجی دو کشور بود.

رییس جمهوری در ادامه این سفر، به منظور دیدار دو جانبه و همچنین شرکت در چهاردهمین اجلاس سران کشورهای عضو اصلی و ناظر سازمان همکاری شانگهای وارد «دوشنبه» پایتخت تاجیکستان شد .

ملاقات خصوصی روسای جمهوری ایران و تاجیکستان، برگزاری نخستین دور مذاکرات مشترک مقام های دو کشور، امضای اسناد همکاری های دوجانبه، دیدار با رییس مجلس و نخست وزیر تاجیکستان، دیدار با دبیرکل سازمان همکاری شانگهای، سخنرانی در جمع اساتید و دانشجویان آکادمی علوم تاجیکستان و همچنین دیدار با ایرانیان مقیم تاجیکستان از جمله برنامه های سفر رییس  جمهوری به دوشنبه بود.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

جدید ترین مطالب سایت