لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انفجار انتحاری در جنوب بغداد/نشست خبری اولاند

یک مقام امنیتی پلیس عراق اعلام کرد: بر اثر انفجار بمب در جنوب شرق بغداد، تعدادی کشته و زخمی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، یک مقام امنیتی پلیس عراق اعلام کرد: فردی انتحاری ظهر جمعه یک دستگاه خودرو بمب گذاری شده را در خیابان «التوت» در منطقه «الغدیر» در جنوب شرق بغداد منفجر کرد که چند کشته و زخمی برجا گذاشت.

وی که خواست نامش فاش نشود، افزود: در پی این حادثه خودروهای امداد پلیس به سرعت در محل حاضر شدند.

این مقام امنیتی گفت: هنوز از تعداد قربانیان اطلاعی در دست نیست.

بغداد پایتخت عراق از مدت ها پیش همچنان شاهد خشونت های شدید بوده و در همین راستا انفجارخودروهای بمب گذاری شده و دیگر انفجارها، تاکنون باعث کشته و زخمی شدن دهها شهروند عراقی و تعدادی از نیروهای امنیتی شده است.

این انفجار در حالی به وقع پیوست که فرانسوا اولاند، «فرانسوا اولاند»، رئیس  جمهور فرانسه و «فواد معصوم»، رئیس جمهور عراق در یک نشست خبری مشترک به مبارزه با گروهک تروریستی داعش اشاره کردند.

انفجار انتحاری در جنوب بغداد/نشست خبری اولاند

فراسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه گفت: ما در ارائه کمک های بشردوستانه و امنیتی در کنار شما هستیم؛ به خاطر اینکه شما با دشمنی رو به رو هستید که مرزی نمی شناسد.

انفجار انتحاری در جنوب بغداد/نشست خبری اولاند

وی گفت: این دشمن یک گروه تروریستی است که در عرصه میدانی نیز حضور دارد. این گروه نه تنها بر ضد عراق، بلکه بر ضد همه کسانی که با آنها اختلاف عقیده دارند جنگ افروزی می کند؛ جنگی که اساس آن تروریسم است.

انفجار انتحاری در جنوب بغداد/نشست خبری اولاند

رئیس جمهور فرانسه در حالی این سخنان را در این نشست خبری گفت که بسیاری از تروریست های داعش، از فرانسه به سوریه و عراق آمده و به جنگ با دولت و مردم این دو کشور می پردازند.

انفجار انتحاری در جنوب بغداد/نشست خبری اولاند

قطعا این حمایت ها از مردم و دولت عراق در مبارزه با گروهک تروریستی داعش، نه برای مردم عراق، بلکه در جهت منافع کشورهای غربی صورت می گیرد.

جدید ترین مطالب سایت