لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«افزایش ۳ برابری اعضای داعش»/ مبارزه معنادار با داعش

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سی آی ای، از افزایش اعضای گروه تروریستی داعش، از ۱۰ هزار تن به ۳۱ هزار و ۵۰۰ تن خبر می دهد. مبارزه آمریکا با داعش در حالی است که هزاران تن از اعضای این گروهک تروریستی، آمریکایی، آلمانی، انگلیسی، هلندی، استرالیایی اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سازمان سی آی ای، شمار اعضای گروهک تروریستی داعش را در سوریه و عراق، از 20 هزار تا 31 هزار و 500 تن اعلام کرده است.

داعش در ابتدای فعالیت اش در عراق، 10 هزار نیرو داشت.

«راین تراپانی»، سخنگوی سی آی ای، به فرانس پرس گفت: برآوردهای سی آی ای با استناد به بررسی تازه ترین گزارش های  همه منابع اطلاعاتی از ماه می تا آگوست، نشان می دهد داعش حدود 20 هزار تا 31 هزار و 500 نفر نیرو در عراق و سوریه دارد.

وی افزود: پیش از این، دست کم  10 هزار تروریست عضو این گروهک بودند.

سخنگوی سی آی ای افزود: سی آی ای علت افزایش جمعیت داعش را به روند سربازگیری گسترده این گروه تروریستی از ماه ژوئن و پس از پیروزی های میدانی و اعلام خلافت در مناطق گسترده ای از مرزهای سوریه و عراق می داند.

این سخنان سخنگوی سی آی ای پس از موضع گیری باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، ایراد می شود که در آن، از شکل گیری ائتلافی علیه داعش و حملات هوایی به سوریه و عراق خبر داد. ایراد شده است.

پس از نشست کشورهای منطقه در جده با حضور جان کری وزیر خارجه آمریکا، 10 کشوراز جمله برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، مصر، لبنان، اردن و عراق روز پنجشنبه بر پایبندی خود به همکاری با آمریکا برای مبارزه با داعش تاکید کردند.

این در حالی است که هزاران تن از اعضای گروهک تروریستی داعش، آمریکایی، آلمانی، انگلیسی، هلندی، استرالیایی اند.

همچنین، بسیاری از اعضای این گروهک تروریستی، ازکشورهای عربی، از جمله عربستان اند.

جدید ترین مطالب سایت