فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رئال - اتلتیکو؛ خروج از جهنم

در حساس ترين بازي امشب پادشاهان اروپا، دو تيم رئال مادريد و اتلتيکو مادريد، در دربي مادريد و در ورزشگاه سانتياگو برنابئو به مصاف يکديگر خواهند رفت.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، این سومین دیدار دو تیم در طول سال 2014 است. اتلتیکو فصل گذشته موفق شد قهرمان لالیگا شود و این در حالی بود که رئال موفق به کسب دسیما در وقت های اضافه شد. با این حال، دربی مادرید بین دو تیم بسیار نزدیک پیگیری شد. در سال 2014، رئال 3 بار و اتلتیکو 1 بار موفق به پیروزی شده است. آخرین پیروزی متعلق به اتلتیکو است که در بازی برگشت سوپرکاپ موفق شد 1-0 رئال را با گل مانژوکیچ شکست دهد و قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شود.

شاگردان سیمئونه فصل را با تساوی مقابل سوسیداد و پیروزی مقابل ایبار شروع کردند و 4 امتیاز دارند. مهم ترین غایب آنها کریستین رودریگز است که در جریان دیدار اروگوئه-کره جنوبی دچار مصدومیت شد و احتمالا در ترکیب تیمش حضور نخواهد داشت.

در دیگر سو، حضور رونالدو در ترکیب رئال در هاله ای از ابهام قرار دارد. او در دیدار دوستانه پرتغال شرکت نداشت ولی از دو روز پیش در تمرینات گروهی شرکت کرده و احتمالا بازی خواهد کرد. سامی خدیرا، دچار مصدومیت شدیدی شده و احتمالا تا 6 هفته ی دیگر آماده نخواهد بود. شاگردان کارلو آنچلوتی پس از شکست 4-2 مقابل رئال سوسیداد، باید در این دیدار پیروز شوند تا از شوک و فشاری که به دلیل شکست آن ها را احاطه کرده خارج شوند.

منبع خبری: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت