لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فراخوان خودروهای رانا و پژو 206

گروه صنعتي ايران خودرو در راستاي احترام به حقوق مشتريان در نظر دارد تعدادي از خودروهاي رانا و پژو 206 مدل سال هاي 92 و 93 را فراخوان كند.

هموطن: اين فراخوان بر اساس رويكرد جديد گروه صنعتي ايران خودرو در راستاي نهادينه كردن فرهنگ مشتري مداري و ارایه خدمات مطلوب به آنان صورت مي گيرد.

مهندس يكه زارع، مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو چندي پيش فراخوان برخي محصولات توليدي را گامي در راستاي افزايش كيفيت خودروها و تامين انتظارات مشتري بر شمرده بود.

 از این رو گروه صنعتي ايران خودرو از برخي مالكان خودروهاي رانا، پژو206 و پژو اس دي مدل هاي سال هاي 92 و93 درخواست می کند، برای بررسي و بازبيني سيستم برقي به نزديك ترين نمايندگي مجاز ايران خودرو در سراسر كشور مراجعه كنند.

 آن دسته از مالكان خودروهاي مزبور می توانند به نشاني پايگاه اينترنتي www.ikco.com  مراجعه كرده  تا در صورتي كه شماره شاسي خودرو هاي آنها در فهرست مشمولان فراخوان باشد برای كنترل سيستم برقي به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه كنند.

 فراخوان ياد شده با هدف جلب اطمينان، تامين ايمني و راحتي مشتريان و در راستاي مسووليت هاي اجتماعي گروه صنعتي ايران خودرو صورت مي گيرد.

 لازم به ذكر است، هزينه هاي باز بيني سيستم برقي خودروهاي رانا، پژو 206 و پژو اس دي بر عهده گروه صنعتي ايران خودرو خواهد بود و وجهي از مالكان اين محصولات دريافت نخواهد شد.

منبع خبر: bartarinha

جدید ترین مطالب سایت