لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هشدار مسکو به ناتو

روسیه باردیگر در باره گسترش سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ( ناتو ) در شرق اروپا هشدار داد. وزیر خارجه روسیه روز شنبه اعلام کرد گسترش ناتو از طریق جذب شمار بیشتری از کشورهای همسایه روسیه به این اتحاد غیرقابل قبول است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، "سرگئی لاوروف "  وزیر امورخارجه روسیه درگفتگو با شبکه تلویزیونی تی وی سی این کشور، تاکید کرد اقدام ناتو در تلاش برای  به عضویت در آوردن کشورهای بیشتر در همسایگی روسیه - با هدف گسترش قلمرو خود در شرق اروپا ، غیر قابل قبول است.

وی تاکید کرد: مسکو  انتظار دارد همه کشورهای شرق اروپا ، از توافق های تضمین امنیت کلی در منطقه یورو - آتلانتیک تبعیت کنند و از گسترش ناتو در این منطقه جلوگیری کنند.

 وزیر امور خارجه روسیه افزود: عدم عضویت اوکراین در ناتو به نفع مردم این کشور و متضمن منافع مشروع همسایگان و شرکای این کشور و همچنین متضمن محافظت از امنیت منطقه یورو - آتلانتیک است.

هشدار مسکو به ناتو

لاوروف با اشاره به اظهارات  "آرسنی  یاتسنیوک " نخست وزیر اوکراین که هموار شدن مسیر پیوستن کشورش به ناتو را خواستار شده بود، منشاء اینگونه اظهارات را آمریکا دانست و تصریح کرد این درخواست در جهت منافع افرادی است که درصدد اختلاف انداختن بین اوکراین و روسیه وایجاد شکاف بین روسیه و اروپا هستند.

هشدار مسکو به ناتو

هشدار مسکو به ناتو

لاوروف تاکید کرد وضعیت غیرمتعهد اوکراین که در قانون اساسی این کشور هم تصریح شده است برای روسیه به عنوان یک اصل به حساب می آید.

وزیر خارجه روسیه افزود :« ما متقاعد شده ایم که انتخاب کیف (برای غیرمتعهد ماندن ) به نفع مردم و منافع مشروع تمام همسایگان و شرکای این کشور و همچنین حفاظت از امنیت منطقه یورو-آتلانتیک است.»

جدید ترین مطالب سایت