لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش وزارت خارجه درباره گزارش بان کی مون

وزارت امورخارجه کشورمان اعلام نظر و قضاوت درباره گزارش«بان کی مون» دبیرکل سازمان ملل را از وضعیت حقوق بشر ایران، منوط به دریافت متن کامل این گزارش از مراجع رسمی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اداره کل دیپلماسی وزارت امور خارجه  کشورمان  درباره مطلب منتشره از  یکی از خبرگزاری های خارجی را درباره گزارش  دبیرکل سازمان ملل درباره وضعیت حقوق بشر ایران  واکنش نشان داد .

  اعلام کرد: در این زمینه تاکنون گزارشی رسمی از منابع و کانال های رسمی و شناخته شده منتشر نشده و اعلام هرگونه نظر و قضاوت درمورد گزارش منوط به دریافت متن کامل این گزارش از مراجع رسمی و ذیصلاح مربوطه می باشد.

 امروز(شنبه) خبرگزاری ها به نقل از رویترز خبری  درباره گزارش سالانه بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل به مجمع عمومی درباره وضعیت حقوق بشر در ایران منتشر کرده بودند که در آن آمده بود، بان  کی  مون، دبیرکل سازمان ملل در گزارش سالانه خود به مجمع عمومی، وعده های انتخاباتی رئیس  جمهوری اسلامی  ایران درباره  آزادی بیان و امنیت اصحاب رسانه را یادآور شد و با اشاره به شرایط خبرنگاران و دیگر اصحاب رسانه مدعی شد که هنوز این وعده عملی نشده است.

در گزارش دبیرکل سازمان ملل هم  چنین ادعا شده است که تبعیض علیه اقلیت های مذهبی و نژادی در ایران هم در قانون و هم در عمل به چشم می خورد.

وعده های روحانی درباره  شبکه اینترنت نیز از جمله مواردی است که چگونگی اجرای آن در گزارش بان کی مون مورد نقد قرار گرفته است.

دبیرکل سازمان ملل در ادامه در مورد شمار اعدام ها در طول یک سال گذشته در ایران ابراز نگرانی کرده است

جدید ترین مطالب سایت