لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جت جنگی F۳۵ در آستانه راه اندازی دوباره

جت جنگنده F۳۵ به زودی قادر به پروازهای طولانی مدت می شود. قابلیت بالای رادار این جنگنده انگیزه اصلی برای راه اندازی آن است. قرار است این جنگنده در آینده نزدیک، در اختیار نیروی دریایی آمریکا قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، خبرگزاری رویترز گزارش داد: اف سی و پنج از جمله هواپیماهای جنگی گران قیمت است و هزینه تعمیر موتور این هواپیما، بسیار زیاد است.

فرانک کندال، رئیس بخش دفاعی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در نشستی خبری گفت:به زودی این جت های جنگی، قادر به پرواز دوباره در زمان های طولانی می شود.

جت جنگی F۳۵ در آستانه راه اندازی دوباره

جت جنگی F۳۵ در آستانه راه اندازی دوباره

اف سی و پنج، در ماه ژوئن، هنگام پرواز در فلوریدا آتش گرفت. علت این آتش سوزی، هنوز به طور دقیق مشخص نشده است اما کارشناسان علت اصلی این آتش سوزی را موتور این جت جنگی اعلام کردند.

پروازهای این جت جنگی در ماه جولای محدود شد، اما اکنون برخی از این جت های جنگی، به صورت آزمایشی قبل از اینکه موتور آنها نیاز به  بررسی دوباره داشته باشد، یعنی چیزی حدود شش ساعت، اجازه پرواز دارند.

هنوز اف سی و پنج تحت آزمایش قرار دارد و نوزده هزار ساعت پرواز را کامل کرده، اما شرکت «لاکهید» امیدوار است سال آینده بتواند فناوری اف سی و پنج بی را در اختیار نیروی دریایی قرار دهد.

راه اندازی هواپیمای اف سی و پنج، چهارصد میلیارد دلار هزینه دارد. قابلیت بالای رادار این جنگنده، انگیزه اصلی برای راه اندازی آن است.

جدید ترین مطالب سایت